MyFitness

  • Tiks apgūta pareiza vingrinājumu izpildes tehnika izmantojot visu zālē pieejamo inventāru (tai skaitā pareiza stāja, elpošana).
  • Tiks iegūta izpratne par treniņa struktūru un apmācīta pareiza iesildīšanās un atsildīšanās, kam ir liela nozīme traumu profilaksē.
  • Tiks apgūtas katra trenažiera regulēšanas iespējas un izpratne par to, kā piemeklēt sev atbilstošu svaru katrā vingrinājumā, cik atkārtojumus un piegājienus pildīt.
  • Treniņu rezultātā tiks uzlabotas sirds darbaspējas (izturība), muskuļu spēks un izturība, saišu un muskuļu elastība, nostiprināta dziļā muskulatūra,kas pēc programmas ļaus turpināt treniņus efektīvi un droši arī bez trenera uzraudzības.
  • Izpratne un zināšanas par veselīgu un sabalnsētu uzturu.

Treniņu periods: grupa tiek komplektēta (7 nedēļas – 14 treniņi)

Treniņi notiek: 2-3 reizes nedeļā MyFitness Galleria Riga klubā (par treniņu dienām un laikiem vērsties pie trenera)

Dalības maksa Fitnesa programmā: 112,00 EUR par 7 treniņiem

Piesakies, rakstot e-pastu Lailai: laila-vesate@inbox.lv

Ja kāds no treniņiem netiek apmeklēts, naudas kompensācija netiek piemērota, taču treneris sniedz ieskatu par to, kā  konkrēto treniņu veikt patstāvīgi.

Dalības maksa par programmu 7 nedēļu garumā ir 224 EUR. Maksājums par dalību programmā jāveic uz vietas sporta klubā. Maksājumu var veikt divās daļās: 2 x 112 EUR, attiecīgi viens treniņš izmaksā 16 EUR. Pirmais maksājums jāveic, reģistrējoties programmai, otrais maksājums jāveic pēc 3.nedēļas.

Ikvienam dalībniekam, kurš reģistrējas Fitnesa programmai, dāvanā ir 2x Ķermeņa uzbūves analīzes kuponi. Programmas laikā ikviens dalībnieks saņems individuālus uztura un treniņu padomus.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?