MyFitness

Šīs treniņu programmas ietvaros apgūsim pareizu vingrinājumu izpildes tehniku, lai produktīvs turpmāk ir katrs Jūsu treniņš!  Treniņos ietversim Prasmes daļu, kurā katru nodarbību mācīsimies apgūt kādu jaunu elementu, ko pēc tam varēsiet izmantot savos ikdienas treniņos! Strādāsim, lai attīstītu ķermeni daudzpusīgi un funkcionāli,  tāpēc izvairīsimies no rutīnas un veidosim programmu mums visiem pieejamu un  izaugsim kopā!

Treniņu ieguvumi: 

  • Individuāla pieeja katram biedram
  • Uztura padomi
  • Iespēja  sevi pierādīt
  • Vispārēja fiziskā sagatavotība
  • Jauni izaicinājumi

Treniņu periods: grupa tiek komplektēta.

Treniņi notiek: pirmdienās un trešdienās plkst.18:00, MyFitness Matīss (treniņu laiks var tikt pielāgots dalībnieku vēlmēm, vienojoties ar treneri).

Dalības maksa Fitnesa programmā: 84,00 EUR par 7 treniņiem

Piesakies, rakstot e-pastu Ievai: ieva.klintsone@gmail.com

Ja kāds no treniņiem netiek apmeklēts, naudas kompensācija netiek piemērota, taču treneris sniedz ieskatu par to, kā  konkrēto treniņu veikt patstāvīgi.

Dalības maksa par programmu 7 nedēļu garumā ir 168 EUR. Maksājums par dalību programmā jāveic uz vietas sporta klubā. Maksājumu var veikt divās daļās: 2 x 84 EUR, attiecīgi viens treniņš izmaksā 12 EUR. Pirmais maksājums jāveic, reģistrējoties programmai, otrais maksājums jāveic pēc 3.nedēļas.

Ikvienam dalībniekam, kurš reģistrējas Fitnesa programmai, dāvanā ir bezmaksas Ķermeņa uzbūves analīze. Programmas laikā ikviens dalībnieks saņems individuālus uztura un treniņu padomus.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?