MyFitness

  • NTC ENDURANCE – izturības treniņš

Pilna ķermeņa izturības treniņš. Piemērots jebkura līmeņa sportistiem – iesācējiem, pieredzējušiem sportistiem, profesionāļiem.

Izturības treniņš ir vairāk nekā lēkšanas vingrinājumi un daudzvirzienu kustības. Tas ir augstas intensitātes intervālu treniņš ar pārmaiņu atpūtām, kas attīsta ātrumu, izturību un koordināciju.

  • NTC STRENGTH – spēka treniņš

Spēka un muskuļu attīstības treniņš. Piemērots jebkura līmeņa sportistiem – iesācējiem, pieredzējušiem sportistiem, profesionāļiem.

Spēka treniņš tiek balstīts uz dažādiem spēka attīstības vingrinājumiem, kas ir veidoti ar īsākām sērijām, bet grūtākas pakāpes. Šī treniņa mērķis ir kļūt stiprākam un iegūt lielāku muskuļu masu, izmantojot dažādas grūtības pakāpes vingrinājumus gan balstītus uz savu svaru, gan pārinieka svaru.

  • NTC MOBILITY – koordinācijas treniņš

Koordinācijas treniņš, kas uzlabo vispārīgo sagatavotību. Piemērots jebkura līmeņa sportistiem – iesācējiem, pieredzējušiem sportistiem, profesionāļiem.

NTC koordinācijas treniņš ir vairāk zemas intensitātes treniņš, kas balstīts uz ķermeņa koordinācijas, elastības un stabilitātes attīstību, kas ļaus Jums vieglāk justies ikdienas dzīvē un veikt arī sarežģītākus fizisku vingrinājumu kompleksus. Treniņā tiek izmantoti gan statiskie, gan dinamiskie vingrinājumi. Šis treniņa veids uzlabo kopējo ķermeņa kustību līmeni un fizisko sagatavotību.

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?