MyFitness

Labots 02.11.2022.

2022.gada MyFitness Pastaiga kopvērtējumā pirmo vietu iegūst “Māsiņas Krāsiņas”! Sazināsimies ar Jums par balvas izņemšanu atsevišķi tiklīdz dāvanu kartes būs pieejama fiziski pie mums. 

  • Kā arī veicināšanas balva par to, ka piedalījās visās 4 MyFitness Pastaigās tiek aicinātas uz bezmaksas boulinga spēli 5.decembrī. Sākums plkst.19:00, noslēgums 20:00. Kopvērtējumā no otrās līdz devītās vietu komandu ieguvējas. Kā arī 10.vietas komanda par to, ka ir iekļuvusi Top 10 gada kopvērtējumā. Tāpēc lūdzam šo komandu pārstāvjiem dod mums ziņu līdz 9.novembrim vai savu dalību apstipriniet uz vienkārši foršu boulinga spēli, vai nē, norādot dalībnieku skaitu (max 4 personas). Noteikti jāierodas komandas, kurš ir reģistrējis līdz šim komandas: “Amigunatos”, “K & K”, “Dream Team” (OZ), “Uzkultās kājiņas”, “1+1=3”, “Zariņš Pumpuros”, “Hypophosphite”, “$teRvo4k1”, “Walt Disney creatures”. 
  • Extra veicināšanas balvas par to, ka piedalījās 3 MyFitness Pastaigās iegūst komandas: “Walt Disnay Creatures”, “Purrs”, “Nu ko?!”.

*Kopvērtējuma veicināšanas balvas lūdzam izņemt ar 4.novembri MyFitness Upītis recepcijā līdz plkst.30.novembrim. 

 

Kopvērtējumā punktu sadalījums pa posmiem. Maximālais punktu skaits par posmu ir 50 punkti sākot no 1.vietas.

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?