MyFitness

Iesaisties programmā un esi gatavs vasarai! Šī programma ir paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas spert savus pirmos soļus fitnesā, apgūt pareizu vingirnājumu izpildes tehniku un iemācīties lietot sporta zālē pieejamo dažādo inventāru. Programmā iekļauti apļa treniņi, kardio un spēka treniņi; tiek izmantoti gan vingrinājumi trenažieros, gan vingrinājumi ar savu svaru.

Treniņu ieguvumi: 

  • svara samazināšana;
  • tauku masas samazināšana;
  • izturības uzlabošana;
  • vingrinājumu izpildes tehnikas uzlabošana.

Treniņu periods:  grupa tiek komplektēta (7 nedēļas – 14 treniņi)

Treniņi notiek: otrdienās un ceturtdienās plkst.19:30, MyFitness Zolitūde

Dalības maksa Fitnesa programmā: 84,00 EUR par 7 treniņiem

Piesakies, rakstot e-pastu Verai: veragits6@gmail.com 

Ja kāds no treniņiem netiek apmeklēts, naudas kompensācija netiek piemērota, taču treneris sniedz ieskatu par to, kā  konkrēto treniņu veikt patstāvīgi.

Dalības maksa par programmu 7 nedēļu garumā ir 168 EUR. Maksājums par dalību programmā jāveic uz vietas sporta klubā. Maksājumu var veikt divās daļās: 2 x 84 EUR, attiecīgi viens treniņš izmaksā 12 EUR. Pirmais maksājums jāveic, reģistrējoties programmai, otrais maksājums jāveic pēc 3.nedēļas.

Ikvienam dalībniekam, kurš reģistrējas Fitnesa programmai, dāvanā ir bezmaksas Ķermeņa uzbūves analīze. Programmas laikā ikviens dalībnieks saņems individuālus uztura un treniņu padomus.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?