MyFitness

Jaunais MyFitness sporta klubs atradīsies modernajā Galleria Riga tirdzniecības centrā. Atšķirībā no citiem tirdzniecības centriem, Galleria Riga atrodas pašā Rīgas centrā Dzirnavu ielā 67 (starp Brīvības un Tērbatas ielām), tāpēc būs pa ceļam ikvienam, kas savas ikdienas gaitas aizvada Rīgas aktīvākajā zonā.

MyFitness Galleria Riga sporta klubs atradīsies tirdzniecības centra 6.stāvā vismaz 1500 m2 platībā. Sporta klubā būs iekārtota plaša un moderna trenažieru zāle ar pasaulē zināmajiem trenažieriem no Technogym. Grupu nodarbībām tiks atvēlētas divas zāles, viena vairāk orientēta uz spēka un kardio treniņiem, bet otra pielāgota mierīgām un harmoniskām nodarbībām. Sporta klubā būs ierīkots arī speciāls treneru pieņemšanas kabinets, kurā tiks veiktas  ķermeņa parbaudes uz Jawon ierīces, lai precīzāk sastādītu individuālo treniņa plānu klientam. 353 IOI Jawon sniegs skaidru priekštatu par ķermeņa uzbūves rādītājiem, kas tiks papildināti ar trenera komentāriem, rezultātā pozitīvi iedvesmojot turpmākajiem treniņiem un sabalansētam uzturam.

Vairākas no MyFitness sporta klubu tīkla filiālēm jau atrodas tirdzniecības centros un ir veiksmīgi sevi pierādījušas klientu skaita un stabilās apmeklētības ziņā. Ir būtiski, ka sporta klubs atrodas tādā lokācijā kā tirdzniecības centrs, jo vienuviet ir iespēja apvienot iepirkšanos, maltītes ieturēšanu un sporta kluba apmeklējumu.

MyFitness Latvia vadītāja Ērika Nadziņa komentārs: “Šis būs viens no mūsu modernākajiem sporta klubiem un būs labs papildinājums tirdzniecības centram.  Esmu pārliecināts, ka to novērtēs visi mūsu apmeklētāji. Tā kā klubs būs pilsētas centrā, mēs būsim atvērti jau agri, lai visiem Rīgas iedzīvotājiem būtu iespēja treniņiem pirms darba.”.

Sporta klubs bez vadošiem, enerģiskiem un motivējošiem treneriem nav iedomājms, tāpēc savu komentāru sniedz arī MyFitness treneru koordinatore un trenere Alīna Silicka: “Jau uz doto brīdi, MyFitness ar 6 sporta klubiem Rīga, piedāvā vairāk nekā 1100 grupu nodarbības mēnesī. Spota klubs ar divām aerobikas zālēm piedāvās vairāk nekā 250 grupu nodarbības mēnesī un tas ir tikai viena kluba ietvaros. Dažāda stila un intensitātes grupu nodarbības no rīta, pusdienlaikā un vakarā- tik plašs grupu nodarbību grafiks ļauj katram kluba biedram atrast sev piemērotu nodarbību, treneri un nodarbības laiku, kas nav mazsvarīgi aktīva rīdzinieka ikdienā.”

MyFitness misija ir nodrošināt kvalitatīvus un mūsdienīgus sporta klubu pakalpojumus pēc iespējas plašākai Rīgas iedzīvotāju daļai. Šādu pakalpojumu pieejamība ir būtisks priekšnosacījums veselīga dzīvesveida aktualizēšanai konkrētā rajonā un sabiedrībā kopumā.

MyFitness tīkls ir neapšaubāms līderis fitnesa klubu nozarē Baltijā, pārstāvot 6 pilsētas. Šobrīd tā paspārnē veiksmīgi darbojas 21 sporta klubs, no tiem 15 ir Igaunijā un 6 Latvijā. Tuvāko gadu laikā MyFitness plāno nākt klajā ar jaunām spota klubu lokācijām gan Igaunijā, gan Latvijā.

Kontaktpersona papildus informācijai:

Ēriks Nadziņš, MyFitness Latvija vadītājs (SIA My Fitness)
e-pasts: eriks.nadzins@myfitness.lv

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?