MyFitness

Vasara strauji atkāpjas un vakaros tā vien gribās ieritināties siltā segā, nododoties melanholiskām rudens pārdomām.

Pirms padodies rudenim, aicinām Tevi piedalīties karstasinīgā deju nodarbībā trīs treneru – Lauras, Alīnas un Baibas pavadībā.

11.09. plkst. 18:00 uz t/c Alfa jumta.

Pirms nodarbības tiekamies MyFitness Alfa klubā.

Sporta tērpu izvēlēties atbilstoši laikapstākļiem.

Esi modrs, jo pasākumā tikai 100 vietas.

  • MyFitness biedriem treniņš iekļauts abonementa cenā. Reģistrācija uz treniņu kā ierasts.
  • MyFitness biedriem, kuriem ir dienas abonements, treniņš šoreiz arī iekļauts abonementa cenā. Reģistrējies rakstot uz alfa@myfitness.lv un rezervē sev vietu treniņā.
    E-pastā norādi sekojošu informāciju: Esmu MyFitness biedrs ar dienas abonementu, vēlos piedalīties Deju pasākumā 11.09., vārds, uzvārds, tālruņa numurs.  Pēc atbildes saņemšanas vari būt drošs, ka Tev rezervēta vieta treniņā.
  • Ja neesi MyFitness biedrs, tad raksti e-pastu uz alfa@myfitness.lv un rezervē sev vietu treniņā.
    E-pastā norādi sekojošu informāciju: Neesmu MyFitness biedrs, vēlos piedalīties Deju pasākumā 11.09., vārds, uzvārds, tālruņa numurs.  Pēc atbildes saņemšanas vari būt drošs, ka Tev rezervēta vieta treniņā. Treniņa cena Ne – biedriem 3 EUR.

📸 Pasākums var tikt fotografēts un filmēts, tādēļ, ievērojot GDPR, mums ir pienākums paziņot, ka materiāls var tikt izmantots reklāmas nolūkos MyFitness sociālajos tīklos un mājas lapā. Apmeklējot pasākumu, Tu piekrīti foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai reklāmas nolūkos. Ja nevēlies, lai Tevi pasākuma laikā filmē vai fotogrāfē, lūdzu, paziņo par to mūsu fotogrāfam vai operatoram, kā arī, ja pēc pasākuma vēlies, lai kāda no publicētajām bildēm tiktu izņemta, lūdzu, sazinies ar mums.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?