MyFitness

Laiks Pirmdiena 17.02.2020 Otrdiena 18.02.2020 Trešdiena 19.02.2020 Ceturtdiena 20.02.2020 Piektdiena 21.02.2020 Sestdiena 22.02.2020 Svētdiena 23.02.2020
07:00
Body Toning (07:00 - 08:00) Nataļja Merķe Aerobika
Body Toning (07:00 - 08:00) Nataļja Merķe Aerobika  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 8
Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika
Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 8
08:00
Zumba (08:00 - 09:00) Agrita Spēlmane Aerobika
Zumba (08:00 - 09:00) Agrita Spēlmane Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
Fatburner (08:00 - 09:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika
Fatburner (08:00 - 09:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 13
Stretching (08:00 - 09:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika
Stretching (08:00 - 09:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
09:00
bodyART (09:00 - 10:00) Viktorija Podoprigora Aerobika
bodyART (09:00 - 10:00) Viktorija Podoprigora Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 16
Pilates (09:00 - 10:00) Irina Savčenko Aerobika
Pilates (09:00 - 10:00) Irina Savčenko Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 25
bodyART (09:00 - 10:00) Viktorija Podoprigora Aerobika
bodyART (09:00 - 10:00) Viktorija Podoprigora Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 16
Pilates (09:00 - 10:00) Kristīne Volosņikova Aerobika
Pilates (09:00 - 10:00) Kristīne Volosņikova Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 18
Body Toning (09:00 - 10:00) Valentīna Narme Aerobika
Body Toning (09:00 - 10:00) Valentīna Narme Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
Gym ABC (09:30 - 10:30) Vera Ivanova Gym
Gym ABC (09:30 - 10:30) Vera Ivanova Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 5
10:00
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 23
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Irina Savčenko Aerobika
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Irina Savčenko Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 18
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 22
Apļa treniņš (10:00 - 11:00) Vera Ivanova Gym
Apļa treniņš (10:00 - 11:00) Vera Ivanova Gym  
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 12
Body Toning (10:00 - 11:00) Kristīne Volosņikova Aerobika
Body Toning (10:00 - 11:00) Kristīne Volosņikova Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 12
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
Apļa treniņš (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym
Apļa treniņš (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym  
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10
VERVE (10:00 - 11:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika
VERVE (10:00 - 11:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 13
Apļa treniņš (10:30 - 11:30) Vera Ivanova Gym
Apļa treniņš (10:30 - 11:30) Vera Ivanova Gym  
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 21
Power, Balance & Stretching (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika
Power, Balance & Stretching (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 14
11:00
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Valentīna Narme Aerobika
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Valentīna Narme Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 14
CrossTraining (11:00 - 12:00) Madars Frīdmanis Gym
CrossTraining (11:00 - 12:00) Madars Frīdmanis Gym  
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6
GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Aerobika
GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 11
MyFit abs (11:00 - 11:30) Vera Ivanova Aerobika
MyFit abs (11:00 - 11:30) Vera Ivanova Aerobika  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 18
Pilates (11:30 - 12:30) Tatjana Andrianova Aerobika
Pilates (11:30 - 12:30) Tatjana Andrianova Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 30
Apļa treniņš (11:00 - 12:00) Viktorija Siļventoinena Gym
Apļa treniņš (11:00 - 12:00) Viktorija Siļventoinena Gym  
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8
Functional Training (11:20 - 12:20) Kristaps Ence Aerobika
Functional Training (11:20 - 12:20) Kristaps Ence Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 5
Pilates (11:30 - 12:30) Tatjana Andrianova Aerobika
Pilates (11:30 - 12:30) Tatjana Andrianova Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 34
Zumba (11:00 - 12:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika
Zumba (11:00 - 12:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 30
Body Toning (11:00 - 12:00) Valentīna Narme Aerobika
Body Toning (11:00 - 12:00) Valentīna Narme Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 12
12:00
Roll Workout (12:30 - 13:30) Tatjana Andrianova Aerobika
Roll Workout (12:30 - 13:30) Tatjana Andrianova Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 16
Gym ABC (12:00 - 13:00) Viktorija Siļventoinena Gym
Gym ABC (12:00 - 13:00) Viktorija Siļventoinena Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 2
Power, Balance & Stretching (12:30 - 13:30) Kristaps Ence Aerobika
Power, Balance & Stretching (12:30 - 13:30) Kristaps Ence Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
GRIP (12:30 - 13:30) Ilze Līne Aerobika
GRIP (12:30 - 13:30) Ilze Līne Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 16
13:00
GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika
GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 20
Functional Training (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika
Functional Training (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
14:00
Stretching (14:00 - 15:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika
Stretching (14:00 - 15:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 15
Pilates (14:00 - 15:00) Agrita Spēlmane Aerobika
Pilates (14:00 - 15:00) Agrita Spēlmane Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 19
Interval Training (14:00 - 15:00) Agrita Spēlmane Aerobika
Interval Training (14:00 - 15:00) Agrita Spēlmane Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 12
Stretching (14:00 - 15:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika
Stretching (14:00 - 15:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
16:00
CrossTraining (16:45 - 17:45) Madars Frīdmanis Gym
CrossTraining (16:45 - 17:45) Madars Frīdmanis Gym  
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 5
Functional Training (16:00 - 17:00) Vera Ivanova Aerobika
Functional Training (16:00 - 17:00) Vera Ivanova Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 9
17:00
Tabata (17:00 - 18:00) Vera Ivanova Aerobika
Tabata (17:00 - 18:00) Vera Ivanova Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 32
18:00
Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Aerobika
Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Aerobika  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 22
Interval Training (18:30 - 19:30) Vera Ivanova Aerobika
Interval Training (18:30 - 19:30) Vera Ivanova Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 25
CrossTraining (18:30 - 19:30) Madars Frīdmanis Gym
CrossTraining (18:30 - 19:30) Madars Frīdmanis Gym  
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 13
Pilates (18:15 - 19:15) Anastasija Domņina Aerobika
Pilates (18:15 - 19:15) Anastasija Domņina Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 11
Tabata (18:30 - 19:30) Ilze Līne Aerobika
Tabata (18:30 - 19:30) Ilze Līne Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 17
GRIP (18:00 - 19:00) Ilze Līne Aerobika
GRIP (18:00 - 19:00) Ilze Līne Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 10
VERVE (18:00 - 19:00) Vera Ivanova Aerobika
VERVE (18:00 - 19:00) Vera Ivanova Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
19:00
Tabata (19:30 - 20:30) Nataļja Špikova Aerobika
Tabata (19:30 - 20:30) Nataļja Špikova Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 19
GRIP (19:35 - 20:35) Ilze Līne Aerobika
GRIP (19:35 - 20:35) Ilze Līne Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 18
Apļa treniņš (19:00 - 20:00) Ilze Līne Gym
Apļa treniņš (19:00 - 20:00) Ilze Līne Gym  
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10
Tabata (19:15 - 20:15) Vera Ivanova Aerobika
Tabata (19:15 - 20:15) Vera Ivanova Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 25
GRIP (19:35 - 20:35) Ilze Līne Aerobika
GRIP (19:35 - 20:35) Ilze Līne Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 18
Apļa treniņš (19:00 - 20:00) Vera Ivanova Gym
Apļa treniņš (19:00 - 20:00) Vera Ivanova Gym  
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 17
20:00
Stretching (20:15 - 21:15) Nataļja Špikova Aerobika
Stretching (20:15 - 21:15) Nataļja Špikova Aerobika  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 17

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?