MyFitness

Laiks Pirmdiena 15.10.2018 Otrdiena 16.10.2018 Trešdiena 17.10.2018 Ceturtdiena 18.10.2018 Piektdiena 19.10.2018 Sestdiena 20.10.2018 Svētdiena 21.10.2018
07:00
VERVE (07:15 - 08:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
VERVE (07:15 - 08:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 3
Apļa treniņš (07:15 - 08:15) Mārtiņš Mellakauls Funkcionālā zāle
Apļa treniņš (07:15 - 08:15) Mārtiņš Mellakauls Funkcionālā zāle  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3
BodyToning (07:15 - 08:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
BodyToning (07:15 - 08:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 2
08:00
Gym ABC (08:15 - 09:15) Mārtiņš Mellakauls Gym
Gym ABC (08:15 - 09:15) Mārtiņš Mellakauls Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
09:00
Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Aerobic Hall
Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 5
Fitness Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Aerobic Hall
Fitness Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 2
Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Aerobic Hall
Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 3
Fitness Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Aerobic Hall
Fitness Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 0
Functional Training (09:15 - 10:15) Ilona Grigjane Aerobic Hall
Functional Training (09:15 - 10:15) Ilona Grigjane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 4
10:00
Interval Spinning (10:00 - 11:00) Jūlija Homenko Spinning Hall
Interval Spinning (10:00 - 11:00) Jūlija Homenko Spinning Hall  
Vietu skaits: 27 Reģistrētie cilvēki: 2
bodyART (10:15 - 11:15) Ilona Grigjane Aerobic Hall
bodyART (10:15 - 11:15) Ilona Grigjane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 3
Zumba (10:00 - 11:00) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
Zumba (10:00 - 11:00) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 1
11:00
Gym ABC (11:45 - 12:45) Mārtiņš Mellakauls Gym
Gym ABC (11:45 - 12:45) Mārtiņš Mellakauls Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
MyFit abs (11:30 - 12:00) Judīte Žižkune Aerobic Hall
MyFit abs (11:30 - 12:00) Judīte Žižkune Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 2
PRIVATE (11:15 - 13:15) Aerobic Hall
PRIVATE (11:15 - 13:15) Aerobic Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
MyFit abs (11:00 - 11:30) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
MyFit abs (11:00 - 11:30) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 1
12:00
Abs, Back & Legs +Stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall
Abs, Back & Legs +Stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 10
Interval Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Interval Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 3
TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Pavlovska Funkcionālā zāle
TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Pavlovska Funkcionālā zāle  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2
Fit Ball (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fit Ball (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 5
GRIP (12:00 - 13:00) Judīte Žižkune Aerobic Hall
GRIP (12:00 - 13:00) Judīte Žižkune Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 1
TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Pavlovska Funkcionālā zāle
TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Pavlovska Funkcionālā zāle  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2
13:00
Apļa treniņš (13:00 - 14:00) Mārtiņš Mellakauls Funkcionālā zāle
Apļa treniņš (13:00 - 14:00) Mārtiņš Mellakauls Funkcionālā zāle  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2
Fatburner (13:00 - 14:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall
Fatburner (13:00 - 14:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 8
TRX (13:00 - 14:00) Daniela Kupriša Funkcionālā zāle
TRX (13:00 - 14:00) Daniela Kupriša Funkcionālā zāle  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3
Pilates (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Pilates (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 4
Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall
Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 1
Apļa treniņš (13:00 - 14:00) Mārtiņš Mellakauls Funkcionālā zāle
Apļa treniņš (13:00 - 14:00) Mārtiņš Mellakauls Funkcionālā zāle  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 0
Gym ABC (13:00 - 14:00) Elvis Rudbahs Gym
Gym ABC (13:00 - 14:00) Elvis Rudbahs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
14:00
Gym ABC (14:00 - 15:00) Mārtiņš Mellakauls Gym
Gym ABC (14:00 - 15:00) Mārtiņš Mellakauls Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
17:00
AIZVIETOSANA! VERVE (17:45 - 18:45) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! VERVE (17:45 - 18:45) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 11
GRIP (17:20 - 18:20) Niks Rubezis Aerobic Hall
GRIP (17:20 - 18:20) Niks Rubezis Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 6
AIZVIETOSANA! Interval Training (17:45 - 18:45) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Interval Training (17:45 - 18:45) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 4
GRIP (17:20 - 18:20) Niks Rubezis Aerobic Hall
GRIP (17:20 - 18:20) Niks Rubezis Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 4
AIZVIETOSANA! bodyART (17:30 - 18:30) Genadijs Baikovs Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! bodyART (17:30 - 18:30) Genadijs Baikovs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 2
18:00
TRX (18:00 - 19:00) Gundega Immere Funkcionālā zāle
TRX (18:00 - 19:00) Gundega Immere Funkcionālā zāle  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10
AIZVIETOSANA! Abs,Back & Legs + Stretching (18:45 - 19:45) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Abs,Back & Legs + Stretching (18:45 - 19:45) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 11
Gym ABC (18:00 - 19:00) Elvis Rudbahs Gym
Gym ABC (18:00 - 19:00) Elvis Rudbahs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 2
Fitness Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 6
Giro di Spin (18:30 - 19:30) Igors Siminaitis Spinning Hall
Giro di Spin (18:30 - 19:30) Igors Siminaitis Spinning Hall  
Vietu skaits: 27 Reģistrētie cilvēki: 7
TRX (18:00 - 19:00) Gundega Immere Funkcionālā zāle
TRX (18:00 - 19:00) Gundega Immere Funkcionālā zāle  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7
AIZVIETOSANA! Functional Training (18:45 - 19:45) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Functional Training (18:45 - 19:45) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 4
Gym ABC (18:00 - 19:00) Elvis Rudbahs Gym
Gym ABC (18:00 - 19:00) Elvis Rudbahs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Fitness Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 3
ATCELTS! Giro di Spin (18:30 - 19:30) Spinning Hall
ATCELTS! Giro di Spin (18:30 - 19:30) Spinning Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
AIZVIETOSANA! Body Toning (18:30 - 19:30) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Body Toning (18:30 - 19:30) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 5
Pilates (18:00 - 19:00) Anastasija Tkačova Aerobic Hall
Pilates (18:00 - 19:00) Anastasija Tkačova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 3
19:00
Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Spinning Hall
Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Spinning Hall  
Vietu skaits: 27 Reģistrētie cilvēki: 8
Interval Training (19:45 - 20:45) Gundega Immere Aerobic Hall
Interval Training (19:45 - 20:45) Gundega Immere Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 14
Apla trenins (19:00 - 20:00) Elvis Rudbahs Funkcionālā zāle
Apla trenins (19:00 - 20:00) Elvis Rudbahs Funkcionālā zāle  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 1
Body Toning (19:25 - 20:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Body Toning (19:25 - 20:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 7
Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Spinning Hall
Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Spinning Hall  
Vietu skaits: 27 Reģistrētie cilvēki: 4
Body Toning (19:45 - 20:45) Gundega Immere Aerobic Hall
Body Toning (19:45 - 20:45) Gundega Immere Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 1
Apla trenins (19:00 - 20:00) Elvis Rudbahs Funkcionālā zāle
Apla trenins (19:00 - 20:00) Elvis Rudbahs Funkcionālā zāle  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Spinning Hall
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Spinning Hall  
Vietu skaits: 27 Reģistrētie cilvēki: 2
Brazilian Butt+MyFit abs 30 (19:25 - 20:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Brazilian Butt+MyFit abs 30 (19:25 - 20:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 5
Zumba (19:30 - 20:30) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
Zumba (19:30 - 20:30) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 2

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?