MyFitness

Laiks Pirmdiena 18.09.2017 Otrdiena 19.09.2017 Trešdiena 20.09.2017 Ceturtdiena 21.09.2017 Piektdiena 22.09.2017 Sestdiena 23.09.2017 Svētdiena 24.09.2017
07:00
VERVE (07:15 - 08:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
VERVE (07:15 - 08:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 5
BodyToning (07:15 - 08:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
BodyToning (07:15 - 08:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 6
08:00
Apla treninšs (08:30 - 09:30) Elvis Rudbahs Aerobic Hall
Apla treninšs (08:30 - 09:30) Elvis Rudbahs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 0
Apla treninšs (08:30 - 09:30) Elvis Rudbahs Aerobic Hall
Apla treninšs (08:30 - 09:30) Elvis Rudbahs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 0
09:00
Fitness Yoga (RUS, LV, ENG) (09:45 - 10:45) Dana Sture Aerobic Hall
Fitness Yoga (RUS, LV, ENG) (09:45 - 10:45) Dana Sture Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 9
Fitness Yoga 75 (LV, RUS, ENG) (09:45 - 11:00) Dana Sture Aerobic Hall
Fitness Yoga 75 (LV, RUS, ENG) (09:45 - 11:00) Dana Sture Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 11
Fitness Yoga (RUS, LV, ENG) (09:45 - 10:45) Dana Sture Aerobic Hall
Fitness Yoga (RUS, LV, ENG) (09:45 - 10:45) Dana Sture Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 10
Fitness Yoga 75 (RUS, LV, ENG) (09:45 - 11:00) Dana Sture Aerobic Hall
Fitness Yoga 75 (RUS, LV, ENG) (09:45 - 11:00) Dana Sture Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 2
10:00
Gym ABC (10:00 - 11:00) Elvis Rudbahs Gym
Gym ABC (10:00 - 11:00) Elvis Rudbahs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Gym ABC (10:00 - 11:00) Elvis Rudbahs Gym
Gym ABC (10:00 - 11:00) Elvis Rudbahs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Interval Spinning (10:00 - 11:00) Jūlija Homenko Spinning Hall
Interval Spinning (10:00 - 11:00) Jūlija Homenko Spinning Hall  
Vietu skaits: 27 Reģistrētie cilvēki: 1
Functional Training (10:00 - 11:00) Irina Troščenkova Aerobic Hall
Functional Training (10:00 - 11:00) Irina Troščenkova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 9
Drizuma! Zumba (10:00 - 11:00) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
Drizuma! Zumba (10:00 - 11:00) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
11:00
MyFit abs 30 (11:30 - 12:00) Ieva Kozinda Aerobic Hall
MyFit abs 30 (11:30 - 12:00) Ieva Kozinda Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 5
bodyART (11:00 - 12:00) Irina Troščenkova Aerobic Hall
bodyART (11:00 - 12:00) Irina Troščenkova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 2
Drizuma! MyFit abs 30 (11:00 - 11:30) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
Drizuma! MyFit abs 30 (11:00 - 11:30) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
12:00
ABL+Stretching (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall
ABL+Stretching (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 11
Interval Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Interval Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 7
Step&Body (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall
Step&Body (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 4
Fit Ball (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fit Ball (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 4
GRIP (12:00 - 13:00) Ieva Kozinda Aerobic Hall
GRIP (12:00 - 13:00) Ieva Kozinda Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 1
13:00
Fatburner (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall
Fatburner (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 3
Pilates (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Pilates (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 10
Body Toning (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall
Body Toning (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 2
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 5
17:00
VERVE (17:45 - 18:45) Irina Troščenkova Aerobic Hall
VERVE (17:45 - 18:45) Irina Troščenkova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 11
AIZVIETOSANA! GRIP (17:15 - 18:15) Ieva Kozinda Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! GRIP (17:15 - 18:15) Ieva Kozinda Aerobic Hall  
Vietu skaits: 29 Reģistrētie cilvēki: 12
Interval Training (17:45 - 18:45) Irina Troščenkova Aerobic Hall
Interval Training (17:45 - 18:45) Irina Troščenkova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 8
AIZVIETOSANA! GRIP (17:15 - 18:15) Ieva Kozinda Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! GRIP (17:15 - 18:15) Ieva Kozinda Aerobic Hall  
Vietu skaits: 29 Reģistrētie cilvēki: 6
Fitness Yoga (17:30 - 18:30) Irina Troščenkova Aerobic Hall
Fitness Yoga (17:30 - 18:30) Irina Troščenkova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 6
18:00
ABL (18:45 - 19:45) Irina Troščenkova Aerobic Hall
ABL (18:45 - 19:45) Irina Troščenkova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 17
Gym ABC (18:00 - 19:00) Elvis Rudbahs Gym
Gym ABC (18:00 - 19:00) Elvis Rudbahs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Fitness Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 22
Giro di Spin (18:30 - 19:30) Igors Siminaitis Spinning Hall
Giro di Spin (18:30 - 19:30) Igors Siminaitis Spinning Hall  
Vietu skaits: 27 Reģistrētie cilvēki: 11
Functional Training (18:45 - 19:45) Irina Troščenkova Aerobic Hall
Functional Training (18:45 - 19:45) Irina Troščenkova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 28
Fitness Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 28
Giro di Spin 75 (18:30 - 19:45) Igors Siminaitis Spinning Hall
Giro di Spin 75 (18:30 - 19:45) Igors Siminaitis Spinning Hall  
Vietu skaits: 27 Reģistrētie cilvēki: 3
TBW (18:30 - 19:30) Irina Troščenkova Aerobic Hall
TBW (18:30 - 19:30) Irina Troščenkova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 12
PiYo Workout 75 (18:00 - 19:15) Linna Ostrovska Aerobic Hall
PiYo Workout 75 (18:00 - 19:15) Linna Ostrovska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 4
19:00
Interval Training (19:45 - 20:45) Gundega Immere Aerobic Hall
Interval Training (19:45 - 20:45) Gundega Immere Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 14
Body Toning (19:25 - 20:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Body Toning (19:25 - 20:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 20
TBW (19:45 - 20:45) Gundega Immere Aerobic Hall
TBW (19:45 - 20:45) Gundega Immere Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 7
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Spinning Hall
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Spinning Hall  
Vietu skaits: 27 Reģistrētie cilvēki: 1
abata (19:25 - 20:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
abata (19:25 - 20:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 11

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?