MyFitness

Laiks Pirmdiena 23.04.2018 Otrdiena 24.04.2018 Trešdiena 25.04.2018 Ceturtdiena 26.04.2018 Piektdiena 27.04.2018 Sestdiena 28.04.2018 Svētdiena 29.04.2018
07:00
AIZVIETOSANA! GRIP (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! GRIP (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10
Functional Training (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
Functional Training (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 4
GRIP (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
GRIP (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5
08:00
bodyART (08:15 - 09:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall
bodyART (08:15 - 09:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 16
bodyART (08:15 - 09:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall
bodyART (08:15 - 09:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 2
09:00
Gym ABC (09:00 - 10:00) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (09:00 - 10:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
10:00
TBW (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall
TBW (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 4
11:00
AZVIETOSANA! Fitness Yoga (11:00 - 12:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall
AZVIETOSANA! Fitness Yoga (11:00 - 12:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 8
MyFit abs 30 (11:25 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
MyFit abs 30 (11:25 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 15
bodyART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall
bodyART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 5
Gym ABC (11:00 - 12:00) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (11:00 - 12:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Tabata 45 (11:10 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Tabata 45 (11:10 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 1
Pilates (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall
Pilates (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 12
12:00
TBW (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
TBW (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 22
Body Toning (12:00 - 13:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall
Body Toning (12:00 - 13:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 15
Fitness Yoga (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 23
Interval Training (12:00 - 13:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall
Interval Training (12:00 - 13:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 9
Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 19
13:00
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 22
Pilates (13:00 - 14:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall
Pilates (13:00 - 14:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 12
ABL (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
ABL (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 13
Pilates (13:00 - 14:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall
Pilates (13:00 - 14:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 4
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 12
17:00
Fitness Yoga (17:15 - 18:15) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Fitness Yoga (17:15 - 18:15) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 11
RNC+MyFit abs (17:15 - 18:15) Madara Treimane Aerobic Hall
RNC+MyFit abs (17:15 - 18:15) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 10
Functional Training (17:15 - 18:15) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Functional Training (17:15 - 18:15) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 13
Body Toning (17:15 - 18:15) Līga Dziļuma Aerobic Hall
Body Toning (17:15 - 18:15) Līga Dziļuma Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 10
Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Aleksis Timofejevs Aerobic Hall
Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Aleksis Timofejevs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 6
18:00
GRIP (18:15 - 19:15) Irina Savčenko Aerobic Hall
GRIP (18:15 - 19:15) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 11
TBW (18:15 - 19:15) Madara Treimane Aerobic Hall
TBW (18:15 - 19:15) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 15
Interval Training (18:15 - 19:15) Irina Savčenko Aerobic Hall
Interval Training (18:15 - 19:15) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 10
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 9
Fatburner (18:15 - 19:15) Līga Dziļuma Aerobic Hall
Fatburner (18:15 - 19:15) Līga Dziļuma Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 11
Interval Training (18:00 - 19:00) Madara Treimane Aerobic Hall
Interval Training (18:00 - 19:00) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 7
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 2
Functional Training (18:00 - 19:00) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Functional Training (18:00 - 19:00) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 2
19:00
Gym ABC (19:00 - 20:00) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (19:00 - 20:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Step&Body (19:15 - 20:15) Irina Savčenko Aerobic Hall
Step&Body (19:15 - 20:15) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 6
bodyART (19:15 - 20:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall
bodyART (19:15 - 20:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 14
Pilates (19:15 - 20:15) Irina Savčenko Aerobic Hall
Pilates (19:15 - 20:15) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 12
bodyART (19:15 - 20:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall
bodyART (19:15 - 20:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 9
GRIP (19:00 - 20:00) Madara Treimane Aerobic Hall
GRIP (19:00 - 20:00) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5
MyFit abs 30 (19:00 - 19:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall
MyFit abs 30 (19:00 - 19:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 1
20:00
Jaunums! MyBeat 45 (20:15 - 21:00) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
Jaunums! MyBeat 45 (20:15 - 21:00) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 0

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?