MyFitness

Laiks Pirmdiena 12.11.2018 Otrdiena 13.11.2018 Trešdiena 14.11.2018 Ceturtdiena 15.11.2018 Piektdiena 16.11.2018 Sestdiena 17.11.2018 Svētdiena 18.11.2018
07:00
Power, Balance & Stretching (07:00 - 08:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall
Power, Balance & Stretching (07:00 - 08:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 3
AIZVIETOSANA! Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 8
Interval Training (07:00 - 08:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall
Interval Training (07:00 - 08:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 1
AIZVIETOSANA! VERVE (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! VERVE (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 3
08:00
AIZVIETOSANA! Pilates (08:15 - 09:15) Ineta Miškūna Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Pilates (08:15 - 09:15) Ineta Miškūna Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 5
bodyART (08:15 - 09:15) Anita Rezevska Aerobic Hall
bodyART (08:15 - 09:15) Anita Rezevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 1
09:00
Interval Training+MyFit abs (09:30 - 10:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Interval Training+MyFit abs (09:30 - 10:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 7
10:00
Body Toning (10:00 - 11:00) Agrita Spēlmane Aerobic Hall
Body Toning (10:00 - 11:00) Agrita Spēlmane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 1
Fitness Yoga (10:30 - 11:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Fitness Yoga (10:30 - 11:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 4
11:00
AIZVIETOSANA! Pilates (11:00 - 12:00) Irina Savčenko Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Pilates (11:00 - 12:00) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 2
MyFit abs 30 (11:25 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
MyFit abs 30 (11:25 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 5
Gym ABC (11:00 - 12:00) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (11:00 - 12:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
bodyART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall
bodyART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 2
Tabata 45 (11:10 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Tabata 45 (11:10 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 3
Pilates (11:00 - 12:00) Agrita Spēlmane Aerobic Hall
Pilates (11:00 - 12:00) Agrita Spēlmane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 3
12:00
Body Toning (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Body Toning (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 18
Body Toning (12:00 - 13:00) Irina Savčenko Aerobic Hall
Body Toning (12:00 - 13:00) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 18
Fitness Yoga (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 24
Interval Training (12:00 - 13:00) Irina Savčenko Aerobic Hall
Interval Training (12:00 - 13:00) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 5
JAUNUMS! Apļa treniņš (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Functional Zone
JAUNUMS! Apļa treniņš (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Functional Zone  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 7
Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 8
13:00
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 17
Pilates (13:00 - 14:00) Irina Savčenko Aerobic Hall
Pilates (13:00 - 14:00) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 14
Abs, Back & Legs (13:00 - 13:45) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Abs, Back & Legs (13:00 - 13:45) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 7
Pilates (13:00 - 14:00) Irina Savčenko Aerobic Hall
Pilates (13:00 - 14:00) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 1
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 12
14:00
Kluba tūre (14:00 - 14:30) Gym
Kluba tūre (14:00 - 14:30) Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0 Tūres ietvaros kluba vaditājs iepazistinās ar klubu, informēs par piedavātajiem pakalpojumiem, produktiem, ka arī, atbildēs uz interesējoššiem jautājumiem par sporta klubu.
17:00
Fitness Yoga (17:15 - 18:15) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Fitness Yoga (17:15 - 18:15) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 12
Fatburner (17:15 - 18:15) Madara Treimane Aerobic Hall
Fatburner (17:15 - 18:15) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 13
AIZVIETOSANA! GRIP (17:15 - 18:15) Irina Savčenko Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! GRIP (17:15 - 18:15) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4
Functional Training (17:15 - 18:15) Karīna Svikle Aerobic Hall
Functional Training (17:15 - 18:15) Karīna Svikle Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 6
Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Aleksis Timofejevs Functional Zone
Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Aleksis Timofejevs Functional Zone  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 3
18:00
AIZVIETOSANA! GRIP (18:15 - 19:15) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! GRIP (18:15 - 19:15) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5
Body Toning (18:15 - 19:15) Madara Treimane Aerobic Hall
Body Toning (18:15 - 19:15) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 12
Interval Training (18:15 - 19:15) Irina Savčenko Aerobic Hall
Interval Training (18:15 - 19:15) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 6
Fatburner (18:15 - 19:15) Karīna Svikle Aerobic Hall
Fatburner (18:15 - 19:15) Karīna Svikle Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 4
Interval Training (18:00 - 19:00) Madara Treimane Aerobic Hall
Interval Training (18:00 - 19:00) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 6
19:00
Gym ABC (19:00 - 20:00) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (19:00 - 20:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
AIZVIETOSANA! Step (19:15 - 20:15) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Step (19:15 - 20:15) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 10
Power, Balance & Stretching (19:15 - 20:15) Ineta Miškūna Aerobic Hall
Power, Balance & Stretching (19:15 - 20:15) Ineta Miškūna Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 7
Pilates (19:15 - 20:15) Irina Savčenko Aerobic Hall
Pilates (19:15 - 20:15) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 9
Fitness Yoga (19:15 - 20:15) Ineta Miškūna Aerobic Hall
Fitness Yoga (19:15 - 20:15) Ineta Miškūna Aerobic Hall  
Vietu skaits: 19 Reģistrētie cilvēki: 5
GRIP (19:00 - 20:00) Madara Treimane Aerobic Hall
GRIP (19:00 - 20:00) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?