MyFitness

Trainings

  • Body&Mind

  • Grupu nodarbības

  • Sauna

  • Privātie treniņi

  • Trenažieru zāle

Berga Bazārs

Sporta klubs atrodas Rīgas centrā, harmoniskajā Berga Bazārs kvartālā. Sporta klubs ir četros stāvos. Pirmajā stāvā ir kardio zona, otrajā un trešajā stāvā ir izvietoti spēka trenažieri un brīvo svaru zona. Sporta klubā ir arī atsevišķi nodalīta grupu nodarbību zāle. Sporta klubā pieejami profesionāli treneri, kas atbildēs uz Tev interesējošiem jautājumiem un sastādīs īpaši Tev paredzētu treniņu plānu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Pēc treniņiem ikviens ir laipni aicināts relaksēties saunā.

FUNKCIONĀLĀ ZONA

Funkcionālā zona aprīkota ar daudzveidīgu inventāru, nodrošinot neizsmeļamu treniņu variāciju iespēju. Treniņš kļūs par izklaidi, bet tajā pašā laikā netiks pazaudēts fokuss uz galveno – klienta individuālo mērķi, kāpēc tiek apmeklēts sporta klubs.

Pirmie soļi trenažieru zālē bez uztraukuma

Apmeklē Gym ABC grupu nodarbību!

Personal trainers

Privātie treniņi

Mums katram ir savs sportiskais mērķis un vēlmes, ko gribam panākt ar treniņu palīdzību! Privātais Treneris ir atslēga uz ātrāku un efektīvāku mērķu sasniegšanu!


Klientu apkalpošana

Treneri un personāls

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?