MyFitness

Laiks Pirmdiena 24.06.2019 Otrdiena 25.06.2019 Trešdiena 26.06.2019 Ceturtdiena 27.06.2019 Piektdiena 28.06.2019 Sestdiena 29.06.2019 Svētdiena 30.06.2019
07:00
Nike Training Club ENDURANCE (07:00 - 08:00) Ance Olte Aerobika 1
Nike Training Club ENDURANCE (07:00 - 08:00) Ance Olte Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 12
Apla trenins (07:30 - 08:30) Alens Zeltiņš Gym
Apla trenins (07:30 - 08:30) Alens Zeltiņš Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13
Pilates (07:30 - 08:30) Maryia Voinova Aerobika 1
Pilates (07:30 - 08:30) Maryia Voinova Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 5
AIZVIETOSANA! Nike Training Club STRENGTH (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Nike Training Club STRENGTH (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
AIZVIETOSANA! Power, Balance & Stretching (07:30 - 08:30) Karīna Svikle Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Power, Balance & Stretching (07:30 - 08:30) Karīna Svikle Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 0
08:00
Gym ABC (08:30 - 09:30) Alens Zeltiņš Gym
Gym ABC (08:30 - 09:30) Alens Zeltiņš Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
09:00
TRX (09:00 - 10:00) Anda Opuļa Aerobika 2
TRX (09:00 - 10:00) Anda Opuļa Aerobika 2  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7
AIZVIETOSANA! Apla trenins (09:30 - 10:30) Laura Lukaseviča Gym
AIZVIETOSANA! Apla trenins (09:30 - 10:30) Laura Lukaseviča Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7
10:00
AIZVIETOSANA! Senioru Fitness (10:00 - 11:00) Kristīne Volosņikova Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Senioru Fitness (10:00 - 11:00) Kristīne Volosņikova Aerobika 1  
Vietu skaits: 28 Reģistrētie cilvēki: 16
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika 1
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika 1  
Vietu skaits: 28 Reģistrētie cilvēki: 11
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika 1
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 0
Body Toning (10:15 - 11:15) Kristīne Volosņikova Aerobika 2
Body Toning (10:15 - 11:15) Kristīne Volosņikova Aerobika 2  
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 3
Pilates (10:30 - 11:30) Maryia Voinova Aerobika 1
Pilates (10:30 - 11:30) Maryia Voinova Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 6
GRIP (10:00 - 11:00) Agrita Spēlmane Aerobika 1
GRIP (10:00 - 11:00) Agrita Spēlmane Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
11:00
TRX (11:00 - 12:00) Jeļena Djumajeva Aerobika 2
TRX (11:00 - 12:00) Jeļena Djumajeva Aerobika 2  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3
Interval Training (11:00 - 12:00) Agrita Spēlmane Aerobika 1
Interval Training (11:00 - 12:00) Agrita Spēlmane Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
12:00
Pilates (12:00 - 13:00) Marta Kalēja - Irbe Aerobika 1
Pilates (12:00 - 13:00) Marta Kalēja - Irbe Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 14
AIZVIETOSANA! Pilates (12:30 - 13:30) Kristīne Volosņikova Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Pilates (12:30 - 13:30) Kristīne Volosņikova Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 17
AIZVIETOSANA! Apla trenins (12:00 - 13:00) Olga Vladimirova Gym
AIZVIETOSANA! Apla trenins (12:00 - 13:00) Olga Vladimirova Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10
Pilates (12:00 - 13:00) Marta Kalēja - Irbe Aerobika 1
Pilates (12:00 - 13:00) Marta Kalēja - Irbe Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 8
Power Balance&Stretching (12:30 - 13:30) Kristīne Volosņikova Aerobika 1
Power Balance&Stretching (12:30 - 13:30) Kristīne Volosņikova Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
Interval Spinning (12:30 - 13:00) Viktorija Plivča Aerobika 2
Interval Spinning (12:30 - 13:00) Viktorija Plivča Aerobika 2  
Vietu skaits: 23 Reģistrētie cilvēki: 4
13:00
Interval Spinning + Core (13:00 - 14:00) Evelīna Parhomenko Aerobika 2
Interval Spinning + Core (13:00 - 14:00) Evelīna Parhomenko Aerobika 2  
Vietu skaits: 23 Reģistrētie cilvēki: 13
Latino (13:00 - 14:00) Laura Ivanova Aerobika 2
Latino (13:00 - 14:00) Laura Ivanova Aerobika 2  
Vietu skaits: 24 Reģistrētie cilvēki: 11
AIZVIETOSANA! Roll Workout (13:40 - 14:40) Kristīne Volosņikova Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Roll Workout (13:40 - 14:40) Kristīne Volosņikova Aerobika 1  
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 7
AIZVIETOSANA! Interval Spinning + Core (13:00 - 14:00) Olga Vladimirova Aerobika 2
AIZVIETOSANA! Interval Spinning + Core (13:00 - 14:00) Olga Vladimirova Aerobika 2  
Vietu skaits: 23 Reģistrētie cilvēki: 6
Brazilian Butt (13:40 - 14:25) Kristīne Volosņikova Aerobika 1
Brazilian Butt (13:40 - 14:25) Kristīne Volosņikova Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
MyFit abs (13:00 - 13:30) Viktorija Plivča Aerobika 2
MyFit abs (13:00 - 13:30) Viktorija Plivča Aerobika 2  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
14:00
Gym ABC (14:00 - 15:00) Ieva Dzelzs Gym
Gym ABC (14:00 - 15:00) Ieva Dzelzs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Latino (14:00 - 15:00) Laura Ivanova Aerobika 2
Latino (14:00 - 15:00) Laura Ivanova Aerobika 2  
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 1
MyFit abs (14:30 - 15:00) Kristīne Volosņikova Aerobika 1
MyFit abs (14:30 - 15:00) Kristīne Volosņikova Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 0
15:00
Apla trenins+TRX (15:00 - 16:00) Ieva Dzelzs Gym
Apla trenins+TRX (15:00 - 16:00) Ieva Dzelzs Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4
16:00
Gym ABC (16:00 - 17:00) Ieva Dzelzs Gym
Gym ABC (16:00 - 17:00) Ieva Dzelzs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 2
17:00
Apla trenins+TRX (17:00 - 18:00) Ieva Dzelzs Gym
Apla trenins+TRX (17:00 - 18:00) Ieva Dzelzs Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5
AIZVIETOSANA! Apla trenins+TRX (17:00 - 18:00) Ieva Ciekure Gym
AIZVIETOSANA! Apla trenins+TRX (17:00 - 18:00) Ieva Ciekure Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3
Tabata (17:00 - 18:00) Ilze Līne Aerobika 1
Tabata (17:00 - 18:00) Ilze Līne Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
18:00
Interval Training (18:15 - 19:15) Nataļja Merķe Aerobika 1
Interval Training (18:15 - 19:15) Nataļja Merķe Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 14
AIZVIETOSANA! Abs, Back & Legs (18:00 - 18:45) Kristīne Volosņikova Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Abs, Back & Legs (18:00 - 18:45) Kristīne Volosņikova Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 13
Gym ABC (18:15 - 19:15) Artūrs Kalniņš Gym
Gym ABC (18:15 - 19:15) Artūrs Kalniņš Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
AIZVIETOSANA! Brazilian Butt (18:15 - 19:00) Ieva Ciekure Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Brazilian Butt (18:15 - 19:00) Ieva Ciekure Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 19
AIZVIETOSANA! Body Toning (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Body Toning (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
GRIP (18:00 - 19:00) Ilze Līne Aerobika 1
GRIP (18:00 - 19:00) Ilze Līne Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
19:00
GRIP (19:15 - 20:15) Nataļja Merķe Aerobika 1
GRIP (19:15 - 20:15) Nataļja Merķe Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 21
Pilates (19:30 - 20:30) Maryia Voinova Aerobika 2
Pilates (19:30 - 20:30) Maryia Voinova Aerobika 2  
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 17
ĀIZVIETOSANA! Interval Training (19:00 - 20:00) Jeļena Djumajeva Aerobika 1
ĀIZVIETOSANA! Interval Training (19:00 - 20:00) Jeļena Djumajeva Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 10
AIZVIETOSANA! Interval Spinning (19:00 - 20:00) Kristīne Volosņikova Aerobika 2
AIZVIETOSANA! Interval Spinning (19:00 - 20:00) Kristīne Volosņikova Aerobika 2  
Vietu skaits: 23 Reģistrētie cilvēki: 7
AIZVIETOSANA! GRIP (19:15 - 20:15) Ieva Ciekure Aerobika 1
AIZVIETOSANA! GRIP (19:15 - 20:15) Ieva Ciekure Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 14
Pilates (19:30 - 20:30) Maryia Voinova Aerobika 2
Pilates (19:30 - 20:30) Maryia Voinova Aerobika 2  
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 7
AIZVIETOSANA! Interval Spinning + Core (19:10 - 20:10) Baiba Ceļmalniece Aerobika 2
AIZVIETOSANA! Interval Spinning + Core (19:10 - 20:10) Baiba Ceļmalniece Aerobika 2  
Vietu skaits: 23 Reģistrētie cilvēki: 3
20:00
Tabata (20:20 - 21:20) Artūrs Kalniņš Aerobika 1
Tabata (20:20 - 21:20) Artūrs Kalniņš Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 17
Apla trenins (20:30 - 21:30) Alens Zeltiņš Gym
Apla trenins (20:30 - 21:30) Alens Zeltiņš Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14
Tabata (20:20 - 21:20) Artūrs Kalniņš Aerobika 1
Tabata (20:20 - 21:20) Artūrs Kalniņš Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 10

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?