MyFitness

Laiks Pirmdiena 21.01.2019 Otrdiena 22.01.2019 Trešdiena 23.01.2019 Ceturtdiena 24.01.2019 Piektdiena 25.01.2019 Sestdiena 26.01.2019 Svētdiena 27.01.2019
07:00
Apla trenins (07:30 - 08:30) Alens Zeltiņš Gym
Apla trenins (07:30 - 08:30) Alens Zeltiņš Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7
Pilates (07:30 - 08:30) Maryia Voinova Aerobika 1
Pilates (07:30 - 08:30) Maryia Voinova Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 8
Nike Training Club ENDURANCE (07:00 - 08:00) Ance Olte Aerobika 1
Nike Training Club ENDURANCE (07:00 - 08:00) Ance Olte Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 18
Apla trenins (07:30 - 08:30) Alens Zeltiņš Gym
Apla trenins (07:30 - 08:30) Alens Zeltiņš Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13
GRIP (07:30 - 08:30) Aleksejs Ērglis Aerobika 1
GRIP (07:30 - 08:30) Aleksejs Ērglis Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 6
Pilates (07:30 - 08:30) Maryia Voinova Aerobika 2
Pilates (07:30 - 08:30) Maryia Voinova Aerobika 2  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 9
Nike Training Club STRENGTH (07:00 - 08:00) Ance Olte Aerobika 1
Nike Training Club STRENGTH (07:00 - 08:00) Ance Olte Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 14
VERVE (07:30 - 08:30) Nataļja Grudiņina Aerobika 1
VERVE (07:30 - 08:30) Nataļja Grudiņina Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
08:00
Gym ABC (08:30 - 09:30) Alens Zeltiņš Gym
Gym ABC (08:30 - 09:30) Alens Zeltiņš Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Gym ABC (08:30 - 09:30) Alens Zeltiņš Gym
Gym ABC (08:30 - 09:30) Alens Zeltiņš Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
09:00
TRX (09:00 - 10:00) Anda Opuļa Aerobika 2
TRX (09:00 - 10:00) Anda Opuļa Aerobika 2  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8
TRX (09:00 - 10:00) Anda Opuļa Aerobika 2
TRX (09:00 - 10:00) Anda Opuļa Aerobika 2  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6
Rock'N'Core (09:30 - 10:30) Evelīna Parhomenko Aerobika 1
Rock'N'Core (09:30 - 10:30) Evelīna Parhomenko Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 5
10:00
Pilates (10:15 - 11:15) Aleksandra Brigadere Aerobika 1
Pilates (10:15 - 11:15) Aleksandra Brigadere Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 16
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika 1
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika 1  
Vietu skaits: 28 Reģistrētie cilvēki: 24
Interval Training (10:15 - 11:15) Aleksandra Brigadere Aerobika 1
Interval Training (10:15 - 11:15) Aleksandra Brigadere Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 18
Gym ABC (10:00 - 11:00) Artūrs Kalniņš Gym
Gym ABC (10:00 - 11:00) Artūrs Kalniņš Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika 1
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika 1  
Vietu skaits: 28 Reģistrētie cilvēki: 3
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika 2
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika 2  
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 1
Body Toning (10:15 - 11:15) Kristīne Volosņikova Aerobika 1
Body Toning (10:15 - 11:15) Kristīne Volosņikova Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
Apla trenins (10:30 - 11:30) Evelīna Parhomenko Gym
Apla trenins (10:30 - 11:30) Evelīna Parhomenko Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 19
Pilates (10:30 - 11:30) Maryia Voinova Aerobika 1
Pilates (10:30 - 11:30) Maryia Voinova Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
GRIP (10:00 - 11:00) Agrita Spēlmane Aerobika 1
GRIP (10:00 - 11:00) Agrita Spēlmane Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
11:00
TRX (11:00 - 12:00) Jeļena Djumajeva Aerobika 2
TRX (11:00 - 12:00) Jeļena Djumajeva Aerobika 2  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10
Interval Training (11:00 - 12:00) Agrita Spēlmane Aerobika 1
Interval Training (11:00 - 12:00) Agrita Spēlmane Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
12:00
Power, Balance & Stretching (12:30 - 13:30) Aleksandra Brigadere Aerobika 1
Power, Balance & Stretching (12:30 - 13:30) Aleksandra Brigadere Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 14
Pilates (12:00 - 13:00) Marta Kalēja - Irbe Aerobika 1
Pilates (12:00 - 13:00) Marta Kalēja - Irbe Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 12
Pilates (12:30 - 13:30) Aleksandra Brigadere Aerobika 1
Pilates (12:30 - 13:30) Aleksandra Brigadere Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 24
Apla trenins (12:00 - 13:00) Evelīna Parhomenko Gym
Apla trenins (12:00 - 13:00) Evelīna Parhomenko Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 22
AIZVIETOSANA! VERVE (12:00 - 13:00) Evita Tomanoviča Aerobika 1
AIZVIETOSANA! VERVE (12:00 - 13:00) Evita Tomanoviča Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
Power Balance&Stretching (12:30 - 13:30) Kristīne Volosņikova Aerobika 1
Power Balance&Stretching (12:30 - 13:30) Kristīne Volosņikova Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
Interval Spinning (12:30 - 13:00) Viktorija Plivča Aerobika 2
Interval Spinning (12:30 - 13:00) Viktorija Plivča Aerobika 2  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
13:00
AIZVIETOSANA! Latino (13:00 - 14:00) Alīna Silicka Aerobika 2
AIZVIETOSANA! Latino (13:00 - 14:00) Alīna Silicka Aerobika 2  
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 15
Inverval Training (13:40 - 14:40) Aleksandra Brigadere Aerobika 1
Inverval Training (13:40 - 14:40) Aleksandra Brigadere Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 9
Interval Spinning + Core (13:00 - 14:00) Evelīna Parhomenko Aerobika 2
Interval Spinning + Core (13:00 - 14:00) Evelīna Parhomenko Aerobika 2  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 23
AIZVIETOSANA! Latino (13:00 - 14:00) Alīna Silicka Aerobika 2
AIZVIETOSANA! Latino (13:00 - 14:00) Alīna Silicka Aerobika 2  
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 15
Roll Workout (13:40 - 14:40) Aleksandra Brigadere Aerobika 1
Roll Workout (13:40 - 14:40) Aleksandra Brigadere Aerobika 1  
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 6
Interval Spinning + Core (13:00 - 14:00) Evelīna Parhomenko Aerobika 2
Interval Spinning + Core (13:00 - 14:00) Evelīna Parhomenko Aerobika 2  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 17
Brazilian Butt (13:40 - 14:25) Kristīne Volosņikova Aerobika 1
Brazilian Butt (13:40 - 14:25) Kristīne Volosņikova Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
MyFit abs (13:00 - 13:30) Viktorija Plivča Aerobika 2
MyFit abs (13:00 - 13:30) Viktorija Plivča Aerobika 2  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
14:00
Gym ABC (14:00 - 15:00) Artūrs Kalniņš Gym
Gym ABC (14:00 - 15:00) Artūrs Kalniņš Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
AIZVIETOSANA! Latino (14:00 - 15:00) Alīna Silicka Aerobika 2
AIZVIETOSANA! Latino (14:00 - 15:00) Alīna Silicka Aerobika 2  
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 2
15:00
Kluba tūre (15:00 - 15:30) Aerobika 2
Kluba tūre (15:00 - 15:30) Aerobika 2  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0 Tūres ietvaros kluba vaditājs iepazistinās ar klubu, informēs par piedavātajiem pakalpojumiem, produktiem, ka arī, atbildēs uz interesējoššiem jautājumiem par sporta klubu.
Apla trenins+TRX (15:00 - 16:00) Artūrs Kalniņš Gym
Apla trenins+TRX (15:00 - 16:00) Artūrs Kalniņš Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13
GRIP (15:00 - 16:00) Kristīne Volosņikova Aerobika 1
GRIP (15:00 - 16:00) Kristīne Volosņikova Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
16:00
Gym ABC (16:00 - 17:00) Ieva Dzelzs Gym
Gym ABC (16:00 - 17:00) Ieva Dzelzs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
17:00
Pilates (17:45 - 18:45) Aleksandra Brigadere Aerobika 2
Pilates (17:45 - 18:45) Aleksandra Brigadere Aerobika 2  
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 18
Apla trenins+TRX (17:00 - 18:00) Ieva Dzelzs Gym
Apla trenins+TRX (17:00 - 18:00) Ieva Dzelzs Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5
Apla trenins+TRX (17:00 - 18:00) Nataļja Merķe Gym
Apla trenins+TRX (17:00 - 18:00) Nataļja Merķe Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2
Tabata (17:00 - 18:00) Ilze Līne Aerobika 1
Tabata (17:00 - 18:00) Ilze Līne Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 6
18:00
Step (18:00 - 19:00) Evelīna Parhomenko Aerobika 1
Step (18:00 - 19:00) Evelīna Parhomenko Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 23
Interval Training (18:15 - 19:15) Nataļja Merķe Aerobika 1
Interval Training (18:15 - 19:15) Nataļja Merķe Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 15
Abs, Back & Legs (18:00 - 18:45) Evelīna Parhomenko Aerobika 1
Abs, Back & Legs (18:00 - 18:45) Evelīna Parhomenko Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 28
Brazilian Butt (18:15 - 19:00) Nataļja Merķe Aerobika 1
Brazilian Butt (18:15 - 19:00) Nataļja Merķe Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 24
Body Toning (18:00 - 19:00) Evelīna Parhomenko Aerobika 1
Body Toning (18:00 - 19:00) Evelīna Parhomenko Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 19
GRIP (18:00 - 19:00) Ilze Līne Aerobika 1
GRIP (18:00 - 19:00) Ilze Līne Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
19:00
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Ineta Miškūna Aerobika 1
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Ineta Miškūna Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 10
Interval Spinning (19:10 - 20:10) Evelīna Parhomenko Aerobika 2
Interval Spinning (19:10 - 20:10) Evelīna Parhomenko Aerobika 2  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 27
GRIP (19:15 - 20:15) Nataļja Merķe Aerobika 1
GRIP (19:15 - 20:15) Nataļja Merķe Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 24
Pilates (19:30 - 20:30) Maryia Voinova Aerobika 2
Pilates (19:30 - 20:30) Maryia Voinova Aerobika 2  
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 14
Interval Training (19:00 - 20:00) Ineta Miškūna Aerobika 1
Interval Training (19:00 - 20:00) Ineta Miškūna Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 23
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Evelīna Parhomenko Aerobika 2
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Evelīna Parhomenko Aerobika 2  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 29
GRIP (19:15 - 20:15) Nataļja Merķe Aerobika 1
GRIP (19:15 - 20:15) Nataļja Merķe Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 20
Pilates (19:30 - 20:30) Maryia Voinova Aerobika 2
Pilates (19:30 - 20:30) Maryia Voinova Aerobika 2  
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 6
Interval Spinning + Core (19:10 - 20:10) Evelīna Parhomenko Aerobika 2
Interval Spinning + Core (19:10 - 20:10) Evelīna Parhomenko Aerobika 2  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 26
20:00
Tabata (20:15 - 21:15) Evelīna Parhomenko Aerobika 1
Tabata (20:15 - 21:15) Evelīna Parhomenko Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 20
JAUNUMS! Tabata (20:20 - 21:20) Artūrs Kalniņš Aerobika 1
JAUNUMS! Tabata (20:20 - 21:20) Artūrs Kalniņš Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 11
Apla trenins (20:30 - 21:30) Alens Zeltiņš Gym
Apla trenins (20:30 - 21:30) Alens Zeltiņš Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13
JAUNUMS! Tabata (20:20 - 21:20) Artūrs Kalniņš Aerobika 1
JAUNUMS! Tabata (20:20 - 21:20) Artūrs Kalniņš Aerobika 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?