MyFitness

Augusta mēnesis MyFitness klubos nāk ar divām īpašām produkta akcijām, kas karstajā laikā Tev palīdzēs uzņemt tik ļoti nepieciešamo šķidrumu. Kuru no šiem produktiem, savas pašsajūtas uzlabošanai, izmantosi treniņos?

SiS go Hydro šķīstošās tabletes 20×4.5g
Pieejamās garšas: Citrona, meža ogu un mango-ananāsa garša.

SiS Go Hydro sniedz iespeju dzert šķidrumu, kas satur visas organismam nepieciešamās minerālvielas un praktiski nesatur kalorijas (9 kcal vienā tabletē) – palīdzēs pilnvērtīgi hidratizēties treniņā vai sacensībās, kad ķermenis izdala daudz sviedru jeb šķidrumu un nepieciešamos elektrolītus.

Ieteicamā lietošana: Tablete vienkārši iemetama 500ml ūdenī (pirms vai sportošanas laikā), radot elektrolītu dzērienu ar augstu nātrija saturu.  Piemērots vegāniem.


Multipower L-Karnitīna dzēriens 500 ml
Pieejamās garšas: Laima, ananāsa garša

Multipower L-karnitīna dzēriens lieliski atjauno svīšanas laikā zaudētos minerāļus organismā. LKarnitīns veicina tauku dedzināšanu, sašķeļot taukskābes un transportējot tās uz šūnu mitohondrijiem (enerģijas ražošanas centri), kur tās tiek pārvērstas enerģijā, lai nodrošinātu muskulatūras darbību. Dzēriens ir ideāli piemērots slāpju remdēšanai ilgstoša treniņa laikā, kā arī patērēto sāļu un minerāļu kompensēšanai.

Ieteicamā lietošana: Pirms treniņa un treniņa laikā

Augusta mēneša sporta uztura piedāvājums pieejams ikvienā MyFitness sporta klubā!

Sporta uztura piedāvājums spēkā līdz 31.08.2018

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

MyFitness

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?