MyFitness

“Jauna vieta treniņam” tagad MyFitness arī Ziepniekkalnā, Vienības gatvē 194a

17.jūlijā ar vērienīgu atklāšanu plašākai publikai tika nodots tirdzniecības centra Aleja jaunbūvē esošais vairāk kā 2000 kvadrātmetrus plašais, sporta klubs MyFitness Aleja.

MyFitness Latvia vadītāja Inna Alne atklāšanā sacīja:

Esam priecīgi, ka beidzot arī Ziepniekkalna iedzīvotāji ir sagaidījuši savu MyFitness! Ticam, ka šis klubs spēs apmierināt visdažādākās apmeklētāju prasības, jo piedāvātais pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs.”

Jaunais tirdzniecības centrs un sporta klubs atrodas stratēģiski nozīmīgā vietā, līdz ar to sporta kluba pakalpojumi tagad būs ērti pieejami Ziepniekkalna, Mārupes, Tīraines, Olaines iedzīvotājiem, kā arī tiem, kuru dzīvesvieta ir Jelgava, bet darbs vai mācības ir Rīgā.

“MyFitness Aleja sporta klubs ir jau 14. MyFitness sporta klubs Latvijā un jau 50. sporta klubs MyFitness grupā Baltijā”,

informē “My Fitness AS” vadītājs Erki Torns ( Erkki Torn). Erki ir gandarīts, ka uzņēmums ir spējis atvērt jaunu struktūrvienību šajā grūtajā laikā – pēc ilgstošas sporta klubu dīkstāves, kas saistīts ar COVID – 19 krīzi.

 

Ziepniekkalna klubs ir balstīts uz jau ierastajiem MyFitness standartiem, bet tomēr, apmeklētājus pārsteigs ar jaunām niansēm dizainā, kā arī sagaidāmi jaunumi sniegto pakalpojumu klāstā. 2000 kvadrātmetru plašais klubs aprīkots ar augstākās klases Technogym trenažieriem, klubā ir 3 nodarbību zāles, kā arī sauna relaksācijai pēc treniņiem.

MyFitness Latvia Grupu treneru vadītāja Ance Olte sacīja:

“Šis klubs ir īpašs ar to, ka šeit ir veselas 3 grupu nodarbību zāles! Klasiski, plašākā zāle kardio nodarbību cienītājiem, Body&Mind zāle, kas šoreiz papildināta arī ar Barre –  paredzēts jaunai spēka nodarbībai, kur ir baleta kustibu elementi. Un kā trešā zāle ir Studio X, kas sevi pierādījusi Matīsa un Alfa klubos.”

 

Atklāšanas laikā viesi izmēģināja ierīkoto privāto treneru pieņemšanas kabinetu, kurā bija iespēja veikt ķermeņa pārbaudes, lai noskaidrotu tādus rādītājus kā bioloģisko vecumu, beztauku ķermeņa svaru, tauku svaru konkrētās ķermeņa zonās, kā arī citus noderīgus rādītājus.

MyFitness Latvia Privāto treneru vadītāja Lāsma Pelše uzsvēra:

Šie ķermeņa uzbūves rādītāji ir ne tikai interesanti klientam, bet arī nozīmīga informācija privātajam trenerim, sastādot precīzu un efektīvu treniņu programmu.

 

MyFitness misija ir nodrošināt kvalitatīvus un mūsdienīgus sporta klubu pakalpojumus pēc iespējas plašākai Rīgas iedzīvotāju daļai. Šādu pakalpojumu pieejamība ir būtisks priekšnosacījums veselīga dzīvesveida aktualizēšanai konkrētā rajonā un sabiedrībā kopumā.

Papildus informācija:

Inna Alne, MyFitness Latvija vadītāja (SIA My Fitness)

e-pasts: myfitness@myfitness.lv

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?