MyFitness

Atbalsti Dakteru Klaunu labdarības veikaliņu!

Dakteri Klauni aicina mazus un lielus radošos cilvēkus, amatniekus un profesionāļus, iesaistīties labdarības veikala veidošanā!

Ir nepieciešams pavisam nedaudz – ziedo savus radošos darinājumus – dažādus rokdarbus, sveces, egles rotājumus, rotaļlietas, Ziemassvētku kartiņas un citas – pašu rokām veidotas un darinātas lietiņas Dakteru Klaunu Pop-up veikalam!

Rokdarbus līdz 17. decembrim iespējams atnest uz jebkuru MyFitness sporta klubu! Darinājumi jāiedod sporta kluba administratoram, kā arī jāaizpilda anketa, lai Dakteri Klauni varētu sazināties un pateikt sirsnīgāko paldies. Anketa pieejama mājaslapā www.drklauns.lv

Jaukas un siltas rokdarbus dāvanā tuvieniekiem un draugiem par ziedojumiem varēs iegādāties t/c “Spice” no 6. līdz 24. decembrim.

Visi ziedojumi tiks novirzīti mazo pacientu priekam un atbalstam Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcā Rīgā, kā arī reģionu slimnīcās – Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Cēsīs, Rēzeknē un Jūrmalā.

Paldies, ka piedalies!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?