MyFitness

Jau vairāk kā 5 gadus MyFitness sadarbojas ar IFBB Latvija, sniedzot savu atbalstu projekta “Fit Model Latvija” ietvaros!

MyFitness sporta klubu tīklam ir liels gods būt vienam no galvenajiem atbalstītājiem  šāda veida projektam, kas sniedz sievietēm iespēju sakārtot savu ikdienas ēdienkarti un sportiskās aktivitātes tā, lai 10 nedēļu garā periodā iegūtu lielisku rezultātu. Protams, rezultāts atkarīgs no pašu darba. Ir daudz jāstrādā ar sevi, jo šeit nekādi brīnumi nenotiek. Tikai ar labu atbalsta komandu – projekta organizētājiem, piesaistītajiem treneriem un citiem iesaistītajiem dzinējspēkiem tiek sasniegts rezultāts, par kuru meitenes līdz šim nav pat sapņojušas!

Arī šogad “Fit Model Latvija 2017” projekta meitenes aizvada treniņus MyFitness sporta klubos treneru pavadībā un individuāli pēc noteiktas treniņu programmas.

Šoreiz projektā piedalās arī meitene, kuru ikdienā varat satikt ne tikai MyFitness Matīss trenažieru zālē, bet arī recepcijā. Jā, administratore Sanita šogad ir pieņēmusi šo izacinājumu, tāpēc lūdzām, lai Sanita nedaudz vairāk pastāsta par savu ikdienu un projekta gaitu.

Foto: Artūrs Martinovs

“Nāku no Vecumniekiem un, cik sevi atceros, vienmēr, tieši vai netieši, savu dzīvi esmu saistījusi ar sportu. Varu teikt, ka ar sportu esmu uz tu jau no skolas gadiem. Sāku nodarboties ar vieglatlētiku vietējā Vecumnieku vidusskolā, tāpēc tālāk mans ceļš veda uz Murjāņu sporta ģimnāziju, kas manī arī ‘’iesēja’’ to mīlestību pret sportu. Nedaudz ir nācies pierādīt savus spēkus skeletonā, kā arī esmu guvusi pieredzi Crossfit treniņos. Tomēr esmu sapratusi, ka tās pamatvērtības un sajūtas ko esmu guvusi trenējoties vieglatlētikā ir mans patiesais dzinulis, tāpēc šobrīd aizvadu savus treniņus ne tikai trenažieru zālē, bet arī stadionā un āra treniņos.

Laikam tikai likumsakarīgi, ka šobrīd mana dzīve pilnībā ir saistīta ar sportu, gan profesijas izvēle, gan skola. Esmu administratore ‘’MyFitness ‘’ Matīss, kā arī esmu uzsākusi studijas Rīgas Stradiņa universitātē, kā veselības sporta speciālists. Tas nozīmē, ka pēc augstskolas absolvēšanas man būs iespēja strādāt par fitnesa treneri un nodot savas zināšanas un pieredzi citiem. Mūsdienās ir ļoti svarīgi rūpēties par savu veselību, ne tikai uzņemot sabalansētu uzturu, bet arī nodarbojoties ar sportu, tāpēc vēlos palīdzēt cilvēkiem būt fiziski aktīviem un laimīgiem.

Foto: Privātais arhīvs

Šobrīd mana ikdiena gan nav tik vienmuļa kā tikai darbs un skola. Esmu viena no Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas (IFBB Latvija)  un sporta klubu “MyFitness” organizētā projekta “Fit Model Latvija” dalībniecēm. Jautāsiet kāpēc gan piedalīties šāda veida projektā? Man atbildēt uz šo jautājumu būs pavisam vienkārši- pieredze. Es uzskatu, ka trenerim svarīga ir pieredze, lai varētu nodot daudzveidīgu informāciju savam klientam, kā arī tas palīdz dažādot treniņu procesu, jo iegūto pieredzi ir iespējams izmantot praksē. Dalība projektā ir lieliska iespēja iegūt jaunas zināšanas un pieredzi ne tik treniņu procesā, bet arī ieskatu uzturā, sacensību aizkulisēs un visās pārejās niansēs, kas palīdz sagatavoties fināla iznācienam.

Foto: Privātais arhīvs

Iknedēļu projekta ietvaros mēs apmeklējam dažādus mācību seminārus un treniņu meistarklases, kur pieredzējuši treneri mums nodod savas zināšanas un liek arī kārtīgi pasvīst. Esam iemēģinājušas roku kulinārijas šovā, kā arī piedalījāmies fotosesijās, skatuves defilē nodarbībās, āra funkcionālajos treniņos un individuālajos treniņos. “CHANGE Lingerie” mūs lutināja ar skaistu apakšveļu un, lai to visu paspilgtinātu mums bija lieliska iespēja apgūt make up pamatus studijā “BELKA” pie vizāžistes Ellas Bačarovas. Pats satraucošākais gan bija fotosesija, kurā tika apvienota tikai apakšveļa un make up, lieki teikt, ka visas meitenes izskatījās satriecoši un eleganti.

Ja vēlies sekot līdzi mūsu aktivitātēm, tad droši vari ielūkotie šeit >>>.

Šobrīd gan vēl tikai pēdējie metri līdz gala iznācienam, jo jau 19.novembrī Studio 69 demonstrēsim to, ko esam paveikušas 10 nedēļās. Ikvienu aicinu apmeklēt šo pasākumu!

 

Sirsnīgs paldies Sanitai, kas padalījās ar savu stāstu un IFBB Latvija federācijai par lielisko sadarbību!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

MyFitness

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?