BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

 

 • KAS MAN JĀDARA, LAI IEGĀDĀTOS ABONEMENTU?
 1. Nāciet uz kādu no MyFitness sporta klubiem;
 2. Līdzi ņemiet personu apliecinošu dokumentu;
 3. Izvēlaties sev piemērotāko abonementu;
 4. Noslēdziet ERRA līgumu;
 5. Noslēdziet brīvo līgumu;
 6. Nāciet sportot!
 • KAS IR ERRA UN ERRA LĪGUMS?

ERRA - Elektroniska Regulāra Rēķinu Apmaksa. Pakalpojums, kas nodrošina rēķinu apmaksu, izmantojot bankas pārskaitījumus no biedra bankas konta uz uzņēmuma bankas kontu līgumā minētajā datumā. 

ERRA līgums ir forma, kas tikai vienu reizi jāaizpilda, lai turpmāk maksājumi notiktu automātiski no biedra konta uz uzņēmuma bankas kontu. 

ERRA pakalpojumu piedāvā AS "Citadele banka", AS "DNB banka",  Nordea Bank AB Latvijas filiāle,  AS "NORVIK BANKA",  AS "Meridian Trade Bank", AS "PrivatBank". 

 • KO DARĪT, JA ESMU SEB VAI SWED BANKAS KLIENTS?

Gadījumā, ja esat SEB vai SWED bankas klients, Jums klubā būs jānoslēdz tikai brīvais līgums. ERRA pakalpojums, e-rēķina saņemšanai, jāpiesaka savā interneta bankā. 

 • KAS IR E-RĒĶINS?

E-rēķins ir elektroniski sagatavots rēķins, kas tiek bez maksas piegādāts Jūsu interneta bankā, kuru ērti iespējams apmaksāt, nospiežot pogu "maksāt", vai izvēloties automātisko apmaksu.

 • KAS IR BRĪVAIS LĪGUMS? 

Brīvais līgums ir beztermiņa līgums, kuru biedrs, līgumā noteiktajā kārtībā, var jebkurā brīdī pārtraukt bez sankcijām. Brīvo līgumu iespējams noslēgt tikai uz vietas vienā no MyFitness klubiem, izvēloties kādu no abonementa veidiem. 

Gadījumā, ja līgums tiek slēgts no mēneša 1. līdz 24. datumam, abonēšanas maksu biedrs maksā par esošā mēneša atlikušajām dienām. 

Piem. - Ja slēdzat līgumu 24. septembrī, tad uz vietas jāveic apmaksa par atlikušajām 6 septembra dienām. E-rēķinu saņemsiet oktobrī. 

Gadījumā, ja līgums tiek noslēgts sākot ar mēneša 25. datumu, biedrs maksā par esošā mēneša atlikušajām dienām un visu nākamo menesi.

Piem. - Ja slēdzat līgumu 25. septembrī, tad uz vietas jāveic apmaksa par atlikušajām 5 septembra dienām un visu oktobri. E-rēķinu saņemsiet novembrī.

 • KĀ ES VARU IZBEIGT LĪGUMU?

Līgumu iespējams izbeigt jebkurā laikā, ievērojot līgumā noteikto kārtību. Jums jādodas uz savu klubu un jānoslēdz līguma pielikums par tā izbeigšanu. 

Gadījumā, ja līguma pielikums par tā izbeigšanu noslēgts līdz mēneša 14. datumam, tad līgums tiks izbeigts esošā mēneša pēdējā dienā. 

Piem. -  Ja līguma pielikums par tā izbeigšanu noslēgts 14.septembrī, tad abonementa darbība tiks pārtraukta sākot ar 31.septembri.

Gadījumā, ja līguma pielikums par tā izbeigšanu noslēgts pēc esoša mēneša 14. datuma, tad līgums tiks izbeigts nākamā mēneša pēdējā dienā. 

Piem. - Ja līguma pielikums par tā izbeigšanu noslēgts 15. septembrī, tad abonementa darbība tiks pārtraukta sākot ar 31.oktobri.

 • VAI ES VARU SAVU ABONEMENTU APTURĒT TIKAI UZ LAIKU?

Abonementu iespējams apturēt uz termiņu, kas nepārsniedz 2 secīgus mēnešus. Jums jādodas uz savu klubu un jānoslēdz līguma pielikums par dalības īslaicīgu apturēšanu. 

Gadījumā, ja biedrs noslēdzis līguma pielikumu par dalības īslaicīgu apturēšanu līdz esošā mēneša 14. datumam, abonements tiks apturēts ar nākamā mēneša 1. datumu. 

Piem. -  Ja biedrs ir noslēdzis līguma pielikumu par dalības īslaicīgu apturēšanu l4. septembrī uz vienu mēnesi, abonements tiks apturēts no 1. oktobra līdz 31. oktobrim.

Gadījumā, ja biedrs noslēdzis līguma pielikumu par dalības īslaicīgu apturēšanu no esošā mēneša 15. datuma, abonements tiks apturēts ar aiznākamā mēneša 1. datumu. 

Piem. -  Ja biedrs ir noslēdzis līguma pielikumu par dalības īslaicīgu apturēšanu l5. septembrī uz vienu mēnesi, abonements tiks apturēts no 1. novembra līdz 30. novembrim.

   Dalības īslaicīga apturēšana ir maksas pakalpojums.
 
 • VAI  ES VARU MAINĪT SAVU ABONEMENTA VEIDU?

Jā, abonementa veidu ir iespējams mainīt. Jums jādodas uz savu klubu un  jānoslēdz līguma pielikums par līguma grozījumiem. Visas izmaiņas stāsies spēkā grozījumos norādītajā datumā, bet ne vēlāk kā nākamā mēneša 1. datumā.  

 • KO DARĪT, JA MAN NAV BANKAS KONTA?

Ja jums nav norēķinu konts kādā no ERRAs bankām, tad slēgt brīvo līgumu, kas paredz ikmēneša ERRA maksājumu nav iespējams. Ja bankas kontu neplānojat atvērt, tad iespējams iegādāties periodu kartes: 30-dienu, 90-dienu vai 180 dienu karti.

 • KAS IR REĢISTRĀCIJAS MAKSA?

Reģistrācijas maksa ir summa, ko maksājat slēdzot brīvo līgumu par kādu no abonementa veidiem, bonusā saņemot dāvanu no  MyFitness ērtākam sporta kluba apmeklējumam un biedra karti.

 • VAI PAR PAPILDUS GRUPU NODARBĪBU VIENAS DIENAS IETVAROS TIEK IETURĒTA MAKSA? 

Maksa par papildus grupu nodarbību apmeklējumu vienas dienas ietvaros netiek ieturēta. Jūs varat apmeklēt papildus nodarbību, ja tajā ir brīvas vietas. Nodarbību talonu (biļeti) varat izņemt pie administratora maksimums 2h pirms nodarbības sākuma.

 • KĀ ES VARU REZERVĒT VIETU SEV GRUPU NODARBĪBĀ? 

Reģistrēties uz grupu nodarbībām Jūs varat  MyFitness mājas lapā www.myfitness.lv vai izmantojot MyFitness mobilo aplikāciju savā viedtālrunī, kā arī klubā uz vietas, izmantojot MyFitness kioskus.

Reģistrēties uz nodarbībām iespējams divas nedēļas uz priekšu. Jums var būt līdz 5 aktīvām rezervācijām vienlaicīgi.

Ja nevarat ierasties uz nodarbību, reģistrācija jāatceļ online vismaz 60 min. pirms nodarbības sākuma. Jāierodās ne vēlāk kā 5 minūtes pirms nodarbības sākuma, citādi online rezervācijas sistēma automātiski atcels Jūsu rezervāciju. Par rezervācijas neatcelšanu un neierašanos uz nodarbību tiek ieturēta maksa saskaņā ar cenrādi.

Ar pilniem rezervācijas noteikumiem iespējams iepazīties

 http://www.myfitness.lv/noteikumi/myfitness-rezervacijas-noteikumi

 • KĀ ES VARU AUTORIZĒTIES MYFITNESS MĀJAS LAPAS SADAĻĀ?

Autorizēties MyFitness mājas lapas sadaļā Jūs varat izmantojot lietotājvārdu un paroli, ko saņemsiet brīdī, kad noslēgsiet brīvo līgumu par kādu no abonementu veidiem vai periodu kartēm. 

 • KĀPĒC KLUBA ELEKTRONISKO RĒĶINU APMAKSAI NOTEIKTS MAKSĀJUMU LIMITS 75.00 EUR?

75.00 eiro limits ir maksimālā summa, ko varam ieturēt no biedra viena mēneša ietvaros. Ikmēneša rēķins sastāvēs no summas, ko galvenokārt veido izvēlētā abonementa veida summa (29/ 39 EUR vai 43/ 55 EUR ). Papildus maksa var tikt ieturēta par neizmantotajām rezervācijām (neapmeklēta nodarbība, uz kuru tika veikta rezervācija - 1.50 EUR).

 Tuvākajā laikā ERRA pakalpojums tiks attiecināts arī uz skvoša laukuma īri un citiem pakalpojumiem un precēm, par kurām līdz šim tika veikti skaidras naudas norēķini klubā uz vietas.

 • VAI VARĒŠU IZMANTOT APDROŠINĀŠANAS POLISI?

MyFitness apdrošināšanas polises nepieņem. Atsevišķas apdrošināšanas kompānijas sedz pakalpojumu iegādi, ja tiek uzrādīts apmaksas dokuments un apmeklējuma statistika. Statistiku var saņemt www.myfitness.lv autorizējoties MyFit biedru zonā.

Ja šajā sadaļā neatradāt atbildi uz sev interesējošu jautājumu, lūdzu rakstiet mums e-pastu uz myfitness@myfitness.lv