MyFitness

Saistībā ar MyFitness Olimpia sporta kluba 7. dzimšanas dienu sveicam aktīvākos un uzticīgākos kluba apmeklētājus!

Agnese Limanāne gada laikā apmeklējusi sporta klubu 219 reizes!

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Esmu visnotaļ vienkāršs un pozitīvs cilvēks, kura darba diena paiet ofisā pie datora, bet klasiskais pēc darba laiks – visbiežāk, fiziskās aktivitātēs, vingrojot vai dejojot.

Vai vienmēr esat bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja?

Jā, bērnībā bija akrobātikas pulciņš skolā, vēlāk sporta dejas, pēc tam – vingroju savam priekam un veselībai.

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

Sāku apmeklēt, kad tas vēl bija Cityfitness, kopš 2012.gada, ja pareizi atceros.

Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?

Galvenais iemesls, kāpēc sāku apmeklēt MyFitness (tajā laikā CityFitness), bija bodyART trenere Laura Timoško, jo viņa atnāca strādāt uz Bolero (pirms tam pie Lauras gāju vingrot citā studijā). Sākumā tas bija tikai Bolero, kuru apmeklēju un tikai nodarbības, kuras vadīja Laura, vēlāk iepazinu Agnesi Linkeviču, dēļ kuras sāku apmeklēt MyFitness Olimpia un pamēģināju citas nodarbības. Pamatā vēl joprojām apmeklēju MyFitness Bolero un Olimpia, jo šie klubi ir vistuvāk mājām.

Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?

Atbilde uz šo jautājumu jau ir ietverta atbildē uz iepriekšējo, bet vēl varu papildināt, ka, gadiem ejot, esmu iepazinusi ļoti foršus trenerus (bez iepriekš minētajām dāmām vēl īpaši gribu izcelt Anitu Rezevsku, Ievu Klintsoni un Kristapu Šeļegovski, kas ir tik dažādi, bet katrs savā jomā īsti profesionāļi un super jauki cilvēki), ir izveidojušās čomiskas attiecības arī ar citiem treniņu biedriem, kas sporta kluba apmeklējumu padara vēl patīkamāku.

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Nu jau regulāras fiziskas aktivitātes ir zināma atkarība, tāpēc tas nemaz nesagādā problēmas. Ja dara lietu, kas patīk, tai vienmēr var atrast laiku.

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Ir tā, ka ar pārliecināšanu īsti nekas nenotiks, ja viņam pašam nebūs kaut minimāla interese, pārliecināt un uzspiest nav nekāda jēga. Katram pašam ir jānonāk līdz tam, ko gribam vai negribam darīt, tas attiecas arī uz sportošanu un katrs pats ir atbildīgs par sekām, ko šāda vai citāda izvēle nesīs.

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?