MyFitness

Saistībā ar MyFitness Domina sporta kluba 5.dzimšanas dienu sveicam aktīvākos un uzticīgākos kluba apmeklētājus!

Krišjānis Muskars gada laikā apmeklēja sporta klubu 312 reizes.

  1. Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Dzimis pirms gandrīz 30 gadiem Rīgā un lielāko daļu mūža Rīgā arī nodzīvojis. Pēc vidusskolas beigšanas pievērsos studijām IT jomā, kuras arī veiksmīgi pabeidzu, iegūstot maģistra grādu. Pašlaik jau 8 gadus arī strādāju šajā sfērā.

Aizraujos ar ceļošanu. Dažkārt rodas sajūta, ka varētu uz dažiem mēnešiem paņemt “pauzīti” darba gaitās, uzlikt somu mugurā un doties apkārt pasaulei. Lēnām eju pretī mērķim uzkāpt uz visiem kontinentiem – vēl ir atlikuši trīs (Austrālija, Antarktīda un Dienvidamerika), bet divus no tiem (Dienvidamerika un Antarktīda) tāpat būs iespēja apmeklēt viena brauciena ietvaros. Brīvajā laikā cenšos maksimāli daudz pavadīt laika ārpus mājām, kustēties. Dievinu kopīgus pasākumus ar draugiem, kolēģiem, radiem, citām paziņām. Pēdējā laikā gan diemžēl šādu pasākumu nav tik daudz.

Sportiskās aktivitātes un ar to saistītais aizņem lielu, varbūt pat pārāk lielu, vietu dzīvē.

 

  1. Vai vienmēr esat bijis aktīva dzīvesveida piekritējs?

Kaut kur tuvumā sports ir bijis vienmēr. Skolas gados dikti patika futbola spēlēšana ar draugiem, nedaudz vairāk kā divus gadus arī trenējos regbijā.

Trenažieru zāli pirmo reizi sāku apmeklēt, kad mācījos 8. klasē. Kopš tā laika ar īsākiem vai garākiem pārtraukumiem esmu bijis visai regulārs trenažieru zāles apmeklētājs. Ja agrāk zāli apmeklēju dažas reizes nedēļā, tad nu jau pēdējos 4-5 gadus to daru katru dienu.

 

  1. Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

Ja nemaldos, tad MyFitness klubus apmeklēju gandrīz trīs gadus. Laika gaitā ir izdevies apmeklēt visus klubus, bet visvairāk tonnu ir pārcilāts iekš Domina.

 

  1. Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?

Domina. Visi klubi gan ir iecienīti, bet tieši Domina dodu priekšroku atrašanās vietas dēļ.

 

  1. Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?

Iespēja nepieciešamības gadījumā apmeklēt klubus dažādās Rīgas vietās. Arī klubu personāla darbinieki(-ces) ir patīkami un enerģiski cilvēki. Klubu inventārs, iekārtojums, tīrība ir augstā līmenī. Pat apmeklētāju pulks (vienmēr, protams, ir atsevišķi izņēmumi J) klubos ir patīkams, un laika gaitā jau esmu iepazinies un sadraudzējies ar visai daudz cilvēkiem.

 

  1. Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Ja darbs traucē treniņiem, tad darbs jāmet pie malas.

 

  1. Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Nepārliecinātu. Pašam jāpieņem lēmums un jāgrib. Ja negrib un sports patiešām nepatīk, un viss dzīvē apmierina, tad nevajag.

Ir arī daudz citu jēgpilnu nodarbju, ar ko aizpildīt brīvo laiku. Un ir arī daudz vairāk nejēdzīgu nodarbju, ar ko aizpildīt brīvo laiku. Un galu galā – kādam arī ir jāatbalsta farmācijas bizness (lai “Grindeks”, “Olainfarm” zeļ un plaukst).

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?