MyFitness

Saistībā ar MyFitness Bolero sporta kluba 9. dzimšanas dienu sveicam aktīvākos un uzticīgākos kluba apmeklētājus!

Vivita Upesjūre gada laikā apmeklējusi sporta klubu 415 reizes!

 

  1. Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Mans algotais darbs ir friziere. Vaļasprieki ir vairāki un sava starpā atšķirīgi. Aizraujos ar dažādām manipulacijām attiecībā uz datortehniku , kā arī diezgan daudz laika pavadu brīvā dabā garās pastaigās , sporta zālē aktīvi sportojot. Sports, kaut arī ne profesionāli, ieņem diezgan lielu vietu manā dzīve  – zālē esmu vismaz 4-5reizes nedēļā un izbaudu katru treniņu.

 

  1. Vai vienmēr esat bijusi aktīva dzīvesveida piekritējs?

Aktīvā un veselīgā dzīvesveida piekritēja un hiperaktīva  esmu jau no bērnības. Vienmēr ir paticis būt kustībā, pastaigāties, paskriet. Ar konkrētiem sporta veidiem gan nodarbojusies neesmu.

 

  1. Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

Kādi  4 gadi būs.

 

  1. Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?

Sen atpakaļ apmeklēju klubu Āgenskalnā, kas atradās blakus dzīvesvietai . Pašlaik iecienītākais ir Bolero. Ērti un ātri varu nokļūt klubā gan no darba, gan mājām. Šajā klubā esmu sev atklājusi arī ko jaunu – TRX nodarbības!

 

  1. Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?

Sākumā izvēlejos, jo klubs bija blakus mājām. Tā arī paliku , viss apmierina, jo ir lielas izvēles iespējas:  vairāki klubi , plašas treniņu iespējas, daudz dažādu grupu nodarbību dažādos laikos.

 

  1. Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Izdodas labi saplānot laiku!

 

  1. Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Fiziskās aktivitātes attīsta veiklību, uzmanību, neļauj uzkrāties liekajam svaram. Bez tam tās arī palīdz mazināt stresu, pārdzīvojumus, uztraukumu. Īpaši tas jāņem vērā cilvēkiem, kuri strādā mazkustīgu darbu, kas prasa lielu emocionālo spriedzi.

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?