MyFitness

MyFitness Radisson BLU Daugava 10.dzimšanas dienas svētku ietvaros sveicam mūsu aktīvākos kluba biedrus!

Jevgēņijs Čerņenoks gada laikā apmeklējis MyFitness Radisson BLU Daugava klubu 163 reizes!

 

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Uz dotu brīdi strādāju par asistentu starptautiskā uzņēmumā, kas darbojas arī Latvijā. Savā dzīveē cenšos darīt to, kas patīk man, un atrasties tajās vietās, kur jūtos labi. Cenšos nebūt atkarīgs no citu viedokļiem un neuzspiest savu. Ja šis jautājums man būtu uzdots pirms pusgada, es būtu atbildējis, ka neesmu ļoti sportisks – ik pa laikam apmeklēju Body&Mind grupu nodarbības MyFitness klubos un dažreiz baseinu MyFitness Radisson klubā. Pēc notikumiem marta mēnesī, kad norisinājās NTC Challenge, mana dzīve mainījās. Tagad apmeklēju 4 līdz 5, ja ir iespēja, tad arī 6 grupas nodarbības nedēļā. Trīs no tām ir spēka vai kardio (NTC, FITBO, Trainig Tower) nodarbības un 2 līdz 3 ir Body&Mind (Verve, Pilates, bodyART, Power Balance&Stretching).Tagad gatavojos sava bakalaura darba aizstāvēšanai, kas paredzēta maija beigās. Esmu sācis pastiprināti interesēties par pareizu sporta vingrinājumu (tehniku) izpildi. Patīk satikties ar jauniem un interesantiem cilvēkiem un uzzināt kaut ko jauno.

 

Vai vienmēr esat bijis aktīva dzīvesveida piekritējs?

Nē! Skolas laikā neapmeklēju sporta nodarbības, jo man tās likās garlaicīgas un neinteresantas. Ja kāds pirms 10 gadiem būtu man teicis, ka es aktīvi sportošu un apmeklēšu sporta klubu, es droši vien skaļi smietos. Agrāk domāju, ka sports un es esam divas nesavienojamas lietas un es nekad nebūšu sportiska dzīvesveida piekritējs. Agrāk, sekojot līdzi Rīgas Maratonam , domāju – trakie cilvēki, es nekad neskriešu, bet gadi gāja un nu jau esmu piedalījies pēdējos 4 Rīgas Maratonos, izņemot pēdējo –  2017.gadā, jo sapratu, ka neesmu tam gana sagatavojies.

 

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

Uz MyFitness Radisson es atnācu kādus 8 gadus atpakaļ, kad to vēl sauca City Fitness.

 

Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?

Katrs MyFitness klubs ir īpašs un atšķirīgs. Tas, kas vieno visus klubus ir laipni administratori un treneri. Uz dotu brīdi vairāk apmeklēju MyFitness Olimpia un Radisson klubu, jo tie ir tuvāk manai dzīvesvietai. Olimpia klubā ir vairāk grupu nodarbības, kuras notiek man izdevīgā laikām. Tur ir arī tvaika pirts, kuru bieži vien apmeklēju. Radisson klubā arī ir interesantas grupu nodarbības, kuras es ik pa laikam apmeklēju. Radissona klubam liels bonuss ir baseins!

 

Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?

Pirms sāk savu sportisko dzīvi, es nejauši tiku uz konsultāciju pie fizioterapeita, kurš man ieteica sākt apmeklēt Pilates nodarbības. Es sāku meklēt tuvākos sporta klubus savai dzīvesvietai. Izvēle bija jāveic starp diviem tuvākajiem sporta klubiem. Izvēle krita par labu MyFitness ( toreiz City Fitness), kurš izrādījās tuvāk un vēl ir baseins, kas ir liels pluss. Tajā brīdī es pat nevarēju iedomāties, cik stipri MyFitness treneri un MyFitness sporta klubu tīkls  mainīs manu dzīvi!

 

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Dotajā brīdī man ir ļoti viegli apvienot darbu un treniņus, jo grupu nodarbību grafiks ir elastīgs. Ceru, ka arī turpmāk varēšu tik viegli savienot darbu un sporta nodarbības, jo pēdējā laikā esmu kļuvis atkarīgs no grupas nodarbībām! J

 

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?

 

Cilvēku nevar piespiest sākt kaut ko darīt, ja viņš pats to negrib. Vienīgais, ko es varu izdarīt, ir pastāstīt par saviem rezultātiem un klubu, kuru es apmeklēju. Galvenais ir uzdrīkstēties mainīt savu dzīvi!

Izmantojot šo iespēju es vēlos pateikt LIELU PALDIES saviem esošiem un bijušiem CityFitness/MyFitness treneriem. Bez viņu atbalsta es nevarētu sasniegt to, ko esmu sasniedzis! Natālija Gorškova bija mana pirmā trenere, pie kuras es atnācu uz Pilates nodarbībām Radisson klubā. Natālija bija tā trenere, kura pirmo pusgadu nodarbību laikā nāca klāt un palīdzēja stiepties un taisnot manu mugurkaulu. Jekaterinai Matisone par viņas jogas nodarbībām! Alīnai Silickai par viņas lēnajām Body&Mind nodarbībām un tagad arī FITBO – es pat nevarēju iedomāties, ka apmeklēšu nodarbības ar boksa elementiem. Tas taču ir aiz saprāta robežas! Žannai Koževņikovai par fitness-yoga nodarbībām, kuras es ik palaikam apmeklēju 7 – 8 gadu garumā. Santai Lingai par viņas sestdienas rīta atslābinošām Pilates nodarbībām! Īpaši vēlos atzīmēt Kristapu Enci un Daigu Otomeri par NTC Challenge nodarbībām! Pateicoties Jums, mana dzīve mainījās tā, ka es joprojām nevaru tam noticēt. Pie Kristapa es vēl no gadā sākuma apmeklēju Verve nodarbības. Pie Daigas ik palaikam apmeklēju Pilates un Power Balance&Stretching nodarbības. Ievai Klistone par Training Tower, kura pamudināja man izpildīt tādus vingrinājumus, kuras es nekad nebiju veicis – pievilkties un lekt ar lecamauklu! Ilutai Pļaviņai par viņu dziļo pieeju bodyART un Verve nodarbībās. Madarai Tremanei par bodyART un Verve nodarbībām! Kā arī daudziem citiem treneriem, kurus nepieminēju. Paldies, ka Jūs esat! Paldies, ka palīdzat man ar katru treniņu kļūt arvien labākam! Paldies par Jūsu atbalstu un motivāciju!

Ja šo rakstu lasa kāds, kurš vēl šaubās nākt vai nenākt, tad lieki nedomā, vienkārši ej! Ej pie jebkura trenera un palūdz padomu, jo treneri ir atsaucīgi, to esmu pārbaudījis pats uz sevis.

 

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?