MyFitness

MyFitness Radisson BLU Daugava 10.dzimšanas dienas svētku ietvaros sveicam mūsu aktīvākos kluba biedrus!

Skaidrīte Lizandere  gada laikā apmeklējusi MyFitness Radisson BLU Daugava klubu 189 reizes!

Esmu dzīvespriecīga un šarmanta. Patīk viss, kas saistīts ar ceļošanu, atpūtu pie dabas, arī ar pavasara darbiem dārzā, kas man arī ir atpūta. un, protams, būt kustībā!  Ziemā pasportot sporta zālē, vasarā pasportot dārzā!   

Peldu visu gadu neatkarīgi no laika apstākļiem – ziema vai vasara.

Ļoti patīk aqua nodarbības. Tās sniedz baudu un atpūtu gan prātam, gan ķermenim.

Pirmo reizi MyFitness klubu apmeklēju jau sen. Precīzu gadu skaitli pat nevaru nosaukt. Tas ir noteikti vairāk kā 5 gadi atpakaļ, kad pirmo reizi atnācu uz City Fitness! Ar laiku guvu iekšēju pārliecību, ka MyFitness Radisson baseins un profesionālās trenerītes ir tieši tas, ko meklēju un vēlējos. Tā arī turpinu apmeklēt nu jau MyFitness sporta klubu.

Sporta kluba apmeklējums ir mana ikdienas sastāvdaļa. Pēc sēdošas darba ikdienas birojā, kas ar gadiem prasa arvien vairāk spēka un enerģijas, tad Aqua un Pilates vai Yogas nodarbības ir veids, kā kompensēju visas dienas garumā uzkrāto spriedzi un nogurumu ar atpūtu, gan prātam, gan ķermenim.

Mājās pēc darba atgriežos smaidīga, ar jaunu spēku un enerģijas lādiņu! Kā ik reizi Aqua nodarbības noslēgumā saka jaukā trenerīte Solvita: “Visu sakrāto nevajadzīgo prom.. Caps veselību, Caps Smukumu.. un smaidīgi uz mājām..”!

Par šiem daudzajiem gadiem būt draugos ar sportu esmu pārliecinājusi arī savos mīļos. Savu māmiņu, kurai šogad jau ir 75! Māmiņa apmeklē Fitness Yogas nodarbības! Arī māmiņai sporta kluba apmeklējums ir kļuvis par ikdienas sastāvdaļu. Māmiņa gan priekšroku devusi MyFitness Dominas sporta klubam, jo atrodas tuvāk dzīves vietai.

Tāpat esmu pārliecinājusi savu vīru, ka fiziskās aktivitātes un sports ir tieši tas, kas palīdz ikdienā uzveikt stresu un nogurumu. Vīrs nu jau trešo gadu arī ir MyFitness sporta kluba biedrs, un ir kļuvis par Bolero sporta kluba cienītāju.

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?