MyFitness

MyFitness Radisson BLU Daugava 10.dzimšanas dienas svētku ietvaros sveicam mūsu aktīvākos kluba biedrus!

Aigars Milts  gada laikā apmeklējis MyFitness Radisson BLU Daugava klubu 94 reizes!

 

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Ikdienu pavadu birojā, vadu starptautiskas apdrošināšanas brokeru kompānijas Aon darbību Latvijā. Patīk lasīt, pēc iespējas daudz laika pavadu ar bērniem, cenšoties iesaistīt viņus, dažādās aktīvās nodarbēs. Brīvais laiks man nav īpaši daudz, tāpēc man ļoti svarīgi to izmantot pēc iespējas efektīvāk. MyFitness klubu tīklā ir ērti trenēties, jo var viegli saplānot sporta nodarbības. Lai nodrošinātu pietiekamu kustību daudzumu ikdienā, manuprāt, visiem birojā strādājošiem cilvēkiem papildus visām citām aktivitātēm, vismaz divas reizes nedēļā vajadzētu aiziet uz kādu no MyFitness klubiem.

Vai vienmēr esat bijis aktīva dzīvesveida piekritējs?

Neuzskatu sevi par sportistu vai aktīva dzīvesveida piekritēju. Mans ikdienas darbs ir pārāk mazkustīgs, tāpēc arī cenšos regulāri iet uz sporta klubu, lai kompensētu sēdošā darba negatīvo ietekmi.

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

Astoto vai devīto gadu jau ! Laiks skrien ļoti ātri!

Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?

Visbiežāk apmeklēju MyFitness  klubu Radisson BLU Daugava,  jo tas atrodas tuvu darbam un, dodoties mājās, labprāt iegriežos klubā. Brīvdienās dodu priekšroku  MyFitness Sky&More  klubam.

Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?

Man patīk iespēja, ka varu apmeklēt vairākus klubus vienlaicīgi dažādās pilsētas vietās.  Tādā veidā ietaupu laiku, kas nav jāpavada ceļā uz klubu.

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Manuprāt, ir lietas, kuras ir jādara obligāti un sports pāris reizes nedēļā ir manu obligāti darāmo lietu sarakstā. Ir jāvelta laiks sev!

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Cilvēki bieži nenovērtē to, kas tiem ir, līdz tas viņiem tiek atņemtas un veselība ir viena no tām lietām, kuru daudzi uzskata par pašsaprotamu. Viens no cilvēka dzīves labbūtības elementiem ir veselība, kas ilgtermiņā nav iedomājama bez fiziskām aktivitātēm un citiem pasākumiem veselības saglabāšanai.

 

Paldies Aigar, ka padalījāties ar savu stāstu!

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?